14 funkcjonariuszy i pracowników zostało objętych kwarantanną, a sam komisariat w Nowych Skalmierzycach został zamknięty.
Komisariat zgodnie z procedurą przechodzi dezynfekcję, a funkcjonariusze czekają na przeprowadzenie testów – i na wyniki. Na razie wiadomo, że 7 osób ma wynik dodatni, ale nie wszystkie wyniki są już znane.
Kwarantanną zostali objęci także funkcjonariusze z posterunku w Sieroszewicach, gdzie także stwierdzono zakażenie koronawirusem. Komisariat i posterunek będą zamknięte do odwołania.
el