Nowa sieć handlowa w Poznaniu. Kiedy otwarcie sklepu?

fot. unsplash (zdjęcie ilustracyjne)

Sieć sklepów Woolworth poinformowała na swojej stronie o zmianie terminu otwarcia sklepu w Poznaniu. Stanie się to o tydzień wcześniej niż początkowo zapowiadano: nie 19, a 12 maja.

Jak informowaliśmy w lutym, niemiecka sieć handlowa Woolworth oficjalnie zapowiedziała swoje wejście na polski rynek – 8 maja miało nastąpić otwarcie pierwszego sklepu sieci w Krakowie. Sklep w Poznaniu, w galerii Pestka, miał zostać otwarty jako trzeci 19 maja, ale teraz sieć poinformowała na swojej stronie, że otwarcie będzie tydzień wcześniej – już 12 maja.

Woolworth podawał w lutym, że w planach na 2023 rok ma otwarcie sklepów w sześciu polskich miastach – poza Poznaniem i Krakowem będzie to także Warszawa. Teraz jednak przedstawiciele sieci są zdania, że możliwe jest otwarcie nawet od 15 do 20 sklepów rocznie. Docelowo Woolworth planuje uruchomienie w Europie 5 tysięcy domów i punktów handlowych, jak podaje Business Insider Polska, w tym aż 1000 nad Wisłą.

Woolworth to sieć oferująca odzież, obuwie, zabawki, kosmetyki i przedmioty codziennego użytku, od AGD i elektroniki użytkowej po artykuły dekoracyjne – w każdym sklepie jest od 8 do 12 tys. artykułów. Sieć posiada obecnie ponad 570 sklepów w Niemczech, a na 2023 rok zapowiedziała rozpoczęcie działalności w Polsce.

Podziel się:

Ostatnio dodane: