Nietypowe narodziny. W taksówce!

Pewna przyszła mama zamówiła taksówkę, żeby dotrzeć na porodówkę – jednak jej dziecko zdecydowało się urodzić szybciej i przyszło na świat już w samochodzie. Oboje, i mama, i dziecko mają się dobrze.

Do nietypowego kursu taksówki doszło 23 grudnia około 6.30. Kobieta jechała na porodówkę czując, że czas porodu się zbliża – ale maluch zdecydował, że przyjdzie na świat wcześniej i do porodu doszło jeszcze w samochodzie. Tak więc do izby przyjęć Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego przy Polnej weszła mama z już urodzonym dzieckiem…

Jak poinformowali pracownicy izby przyjęć Głos Wielkopolski, i mama, i dziecko czują się dobrze.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: Głos Wielkopolski
Strona głównaWielkopolskaPoznańNietypowe narodziny. W taksówce!