Sprawdzanie zgód TCF
wtorek, 1 lipca, 2025

Tragedia w Ostrowie. Śmierć turysty w pokoju hotelowym

Personel odkrył ciało 60-letniego obywatela Słowacji w jednym z ostrowskich hoteli. 

Do tragicznego odkrycia doszło około godziny trzynastej, gdy pracownicy hotelu weszli do jednego z pokoi zajmowanych przez gości. Na podłodze znaleźli nieprzytomnego mężczyznę – obywatela Słowacji.

Personel natychmiast powiadomił odpowiednie służby. Na miejsce przyjechała zarówno karetka pogotowia, jak i funkcjonariusze policji. Niestety, pomimo szybkiej interwencji medycznej, ratownicy nie zdołali przywrócić funkcji życiowych 60-latka.

Według wstępnych ustaleń śledczych, okoliczności śmierci Słowaka nie wskazują na działanie osób trzecich. Służby prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego wydarzenia.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: ostrow24
Strona głównaWielkopolskaOstrów WielkopolskiTragedia w Ostrowie. Śmierć turysty w pokoju hotelowym