Sprawdzanie zgód TCF
czwartek, 3 lipca, 2025

Ratownicy medyczni poszkodowani, karetka zniszczona – co się stało na Winogradach?

Wczoraj na Winogradach w Poznaniu doszło do ataku na zespół ratownictwa medycznego. Dwoje ratowników zostało poszkodowanych, a karetka pogotowia została uszkodzona. Policja zatrzymała w związku ze sprawą 19-letniego mężczyznę.

Według informacji przekazanych przez podinsp. Iwonę Liszczyńską z biura prasowego policji, zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 22:00 na poznańskich Winogradach. Zatrzymany 19-latek jest podejrzany o uszkodzenie karetki, zniszczenie sprzętu medycznego oraz naruszenie nietykalności cielesnej ratowników.

Poszkodowani ratownicy wymagali pomocy medycznej i zostali przewiezieni do szpitala. Karetka, która ucierpiała w wyniku ataku, nie nadaje się do dalszego użytku. Dokładna skala strat materialnych nie jest jeszcze znana – obecnie trwa ich szacowanie.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: epoznan
Strona głównaWielkopolskaPoznańRatownicy medyczni poszkodowani, karetka zniszczona - co się stało na Winogradach?