W autobusie jadącym ze Zdziechowy do Gniezna zasłabł, a później stracił przytomność około 60-letni mężczyzna. Autobus zatrzymano i wezwano służby – niestety, mimo ich wysiłków mężczyzny nie udało się uratować.
Do zdarzenia doszło 12 października, przed godziną 16.00. Na pomoc przybyli strażacy z OSP Zdziechowa i JRG Gniezno oraz zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna był już nieprzytomny i nie wykazywał oznak życia. Mimo długiej reanimacji nie udało się go uratować i można było już tylko stwierdzić zgon.
Szczegóły i okoliczności tragedii bada policja pod nadzorem prokuratury.