Mężczyzna z raną kłutą przy DK12. Sprawę wyjaśnia policja

policja fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

W miejscowości Góra przy drodze krajowej nr 12 znaleziono mężczyznę z raną kłutą klatki piersiowej. Ranny, 38-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego, trafił do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja.

Makabrycznego odkrycia dokonano 29 października wieczorem, po godzinie 20.00, na ulicy Jarocińskiej w Górze. To właśnie tam na poboczu leżał ranny mężczyzna. Na miejsce przyjechała policja, strażacy i karetka pogotowia, która zabrała rannego do szpitala. W czasie akcji służb ruch odbywał się jednym pasem.

Według nieoficjalnych informacji portalu “jarocinska”, ranny mężczyzna zaraz po przewiezieniu do szpitala zaczął być przygotowywany do operacji. Lekarze potwierdzili ranę kłutą klatki piersiowej, ale nie wiadomo, jaki jest jego stan.

Co wydarzyło się w Górze na drodze krajowej nr 12 – jeszcze nie wiadomo. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie, jak powiedziała portalowi asp. sztab Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie. Rannego udało się zidentyfikować, ale jeszcze nie można go przesłuchać, bo nie pozwala na to jego stan. Nie znaleziono narzędzia, którym została zadana rana.

Źródło: jarocinska

Podziel się: