Poznań Stadion Miejski fot. Sławek Wąchała

Mecz na szczycie. Lech Poznań zmierzy się z Rakowem Częstochowa (NA ŻYWO)

Lech Poznań zmierzy się u siebie z Rakowem Częstochowa. Oba zespoły są obecnie sąsiadami w tabeli – „Kolejorz” zajmuje drugie miejsce, a goście trzecie. Zapraszamy do naszej relacji „na żywo”.

Ta relacja jest już zakończona.

• Pełna relacja z meczu.

Lech przegrywa w hicie kolejki. Poznaniacy spadają na trzecie miejsce w tabeli

• Koniec

Ostatnie minuty to kolejne ataki „Kolejorza”. Bramki już się nie udało zdobyć. Lech Poznań przegrywa u siebie z Rakowem 0:1.

• 86′

Świetna akcja Rebocho i mocno dośrodkowanie wzdłuż bramki Rakowa. Nikt nie skorzystał z tego podania.

• 76′

Dobra wymiana podań poznaniaków i uderzenie Kownackiego. Nad bramką.

• 71′

Powinno być 1:1. Kontratak Lecha. Ba Loua do Pereiry, ten podaje w pole karne Rakowa, Kownacki świetnie przyjmuje i uderza tuż obok słupka.

• 67′

Raków powinien prowadzić już dwoma bramkami. Gustkovskis świetnie podał do Wdowiaka, ale ten minimalnie źle przyjął. Salamon zdążył z interwencją.

• 60′

Kamiński uderzył z dystansu. Bramkarz Rakowa ponownie bez problemu broni.

• 50′ Bramka dla Rakowa!

Raków wychodzi na prowadzenie. Tudor dośrodkowuje w pole karne Lecha, a tam najwyżej wyskakuje Ivi i pokonuje Bednarka.

• Koniec pierwszej połowy

Do przerwy bez bramek.

• 35′

Pierwsza dobra akcja w tym meczu! Salamon świetnie zagrał do Kamińskiego, ten doskonale przyjął piłkę i zdecydował się na uderzenie. Bramkarz Rakowa bez problemu broni.

• 18′

Mijają kolejne minuty. Przewagę w posiadaniu piłki ma Lech. Nie ma z tego żadnego zagrożenia.