Malta Festival i Pride Week 2023 ze wspólnym koncertem na finał. Kto wystąpi?

Festiwal Malta 2022 - otwarcie fot. Sławek Wąchała

Natalia Nykiel, Baasch, Bass Brass i DJ Blik feat. Dominika Płonka – wszystkich zobaczymy na wspólnym koncercie finałowym 33. Malta Festival Poznań i Poznań Pride Week. Organizatorzy obu imprez w tym roku połączyli siły.

Finał Malty został przygotowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Grupa Stonewall, organizatorem Poznań Pride Week, któremu w tym roku towarzyszy trzydniowy festiwal muzyczno-performatywny Pride Fest. Dzięki temu 1 lipca organizatorzy zapraszają na serię koncertów polskich wykonawców muzyki klubowej i popowej.

Na scenie na Dziedzińcu Zamkowym CK Zamek w Poznaniu wystąpią: Natalia Nykiel – królowa polskiego electropopu, Baasch – twórca łączący elektronikę z chwytliwymi kompozycjami, Bass Brass – zespół Wojtka Urbańskiego, który wystąpi w formie soundsystemu, a wieczór zakończy afterparty prowadzone przez DJ Blika i Dominikę Płonkę, z muzyka klubową lat 90. Na scenie pojawią się także Shady Lady, Himera, Ala Urwał, Algebra, Red Juliette, Valenciaga, Shyness!, Novika, Atlvnta i Kiwi.

Widowisko muzyczne rozpocznie się 1 lipca o 20.00 i jest realizowane we współpracy z Grupą Stonewall, organizatorem Poznań Pride Week. Na wydarzenia obowiązują bilety dostępne na stronie Pride Fest.

Podziel się: