szczepienie nad Maltą fot. WUW

Leszno: Mobilny punkt szczepień podczas Antidotum Airshow

Mobilny punkt szczepień zorganizowany przez wojewodę wielkopolskiego, tym razem uda się do Leszna. Mieszkańcy będą się mogli zaszczepić bez kolejki i zapisów jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson w dwa weekendy.

18 – 19 czerwca punkt szczepień będzie stał na terenie Lotniska Leszno przy ulicy Szybowników 28, podczas pokazów Antidotum Airshow Leszno. Punkt będzie czynny od 10.00 do 21.00 i w tym czasie, jak szacują organizatorzy, można zaszczepić około 500 osób.

Punkt stanie na lotnisku także w niedzielę, 20 czerwca, podczas zlotu samochodowego „Klasyki na Lotnisku”. Będzie działał w godzinach od 10.00 do 17.00.

– Szczepienie odbywa się bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin, czy godzinę – wyjaśnia Tomasz Stube, rzecznik prasowy wojewody wielkopolskiego. – Tak jak w działającym podczas majówki punkcie szczepień, również i w tym obecna będzie kadra medyczna Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu, która zajmie się pacjentami zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami i procedurami.

Po Poznaniu i Kaźmierzu, Leszno to kolejne miasto w Wielkopolsce gdzie stanie mobilny kontener szczepień. Organizatorem akcji jest wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.

WUW

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze