Leszno: Mężczyzna zabił 3-latka? “Rzucał dzieckiem o różne przedmioty”

Mieszkaniec Leszna jest podejrzewany o dokonanie zbrodni ze szczególnym okrucieństwem. 23-latek miał zabić dziecko swojej konkubiny.

Do śmierci dziecka doszło w centrum Włocławka. – O sprawie powiadomił lekarz, który stwierdził, że dziecko ma obrażenia. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i prokurator. Pod jego nadzorem funkcjonariusze wykonywali czynności, zabezpieczali ślady i ustalali świadków – relacjonuje st.sierż. Anita Szefler-Ciupińska.

Policjanci zdecydowali o zatrzymaniu 28-letniej matki dziecka i jej 23-letniego konkubenta. Obydwoje byli trzeźwi. Po przesłuchaniu trafili do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty.

– Podejrzany od blisko 2 miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad chłopcem – mówi w rozmowie z Radiem Poznań szefowa prokuratury okręgowej we Włocławku Justyna Plechowska. – Wielokrotnie i z dużą siłą uderzał go rękoma po całym ciele, w tym po głowie i po brzuchu. Bił go drewnianą miarką budowlaną, rzucał dzieckiem o różne przedmioty, nakazywał mu długotrwałe stanie z rękami uniesionymi do góry, wyzywał go słowami wulgarnymi, nie reagował na prośby dziecka o zaprzestanie bicia. Jego działanie cechowała intensywność, długotrwałość stosowania przemocy psychicznej i fizycznej podejmowanej ze szczególnym okrucieństwem.

Mieszkaniec Leszna trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu dożywocie.

Źródło: KM Włocławek; Radio Poznań

4
Dodaj komentarz

avatar
kik
kik

a matka dziecka nie ma mozgu?

Czarny
Czarny

Jakie więzienie zakopac mende zakale spoleczenstwa żywcem w ziemi i niech go mrówki zjeżdżą, a wcześniej porzucać nim i kazac mu stac z podniesionymi rękami i lac go batem. Pener zadnego wiezienia by gnide jeszcze utrzymywac zadnej skruchy dla niego jak ja bym chciała dostać go w swoje rece i ta babe tez oj by im sie odechciało żyć. Żal tego dziecka jestem ciekaw gdzie byli somsiedzi napewno nic nie widzieli jak zawsze zapracowni itd następna grupa znieczulicy zawsze wytłumaczenie. Szkoda słów na koniec abs gościu zdechł bez jedzenia i picia.

Chujciwdupe
Chujciwdupe

Ty kurwo jebana śmieciu takich to walić pałali aż się kurwą wykrwawi . Bezbronne dziecko śmieć jebany bił skurwiel