wtorek, 5 grudnia, 2023

Leniwe Impro: 13. Komediowe Wariacje Na Kolację

Pierwszy w 2019 roku spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej „Leniwe Impro”!

Jak zapowiadają członkowie zespołu, spektakl będzie przyjemny, jak świąteczny sweter w renifery i rozgrzewający jak grzane wino na stoku. Ale kto chociaż raz widział “Leniwe Impro” w akcji – wie, że należy traktować to, co obiecują, z pewnym dystansem, jako że nigdy nie wiadomo, co się wydarzy na scenie…

Na pewno jednak będzie to niepowtarzalny występ, w którym – jak zawsze – artyści spontanicznie zagrają to, co sobie zamarzy publiczność, stworzy skecze i piosenki improwizowane. To widzowie wybiorą im role, zdecydują, gdzie odbędzie się akcja, przydzielą postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączą bohaterów siecią relacji.

Grupę Leniwe Impro tworzą: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną zapewni Marta Torebko.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem… Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni…)

Spektakl rozpocznie się 9 stycznia o 20.00 w Blue Note. Bilety w cenie 20 zł dostępne w biurze klubu Blue Note, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line na www.bilety24.pl.

Mat. pras., el

Strona głównaKulturaLeniwe Impro: 13. Komediowe Wariacje Na Kolację