Lech Poznań w końcu się wzmocni? “Niewielkie rozbieżności finansowe”

Dani Ramirez ma być pierwszym zawodnikiem, który wzmocni Lecha Poznań w tym okienku transferowym. Rozbieżności pomiędzy klubami są już niewielkie.

Ramirez miałby trafić do Poznania z ŁKS-u Łódź, gdzie jest wyróżniającym się zawodnikiem. Z informacji, które opublikował Maciej Iwański na swoim twitterze, wynika, że porozumienie jest coraz bliżej. – Sytuacja Daniego Ramireza się klaruje: albo przejście do Lecha Poznań (już niewielkie rozbieżności finansowe między klubami, Lech musi coś dołożyć), albo… przedłużenie za chwilę kontraktu z ŁKSem. Inne opcje tej zimy na dziś zostały wykluczone – napisał dziennikarz.

Wcześniej o piłkarza walczyła jeszcze Jagiellonia Białystok, która miała oferować wyższą kwotę pieniędzy za Ramireza. Wszystko wskazuje na to, że temat ten obecnie upadł co jest bardzo dobrą informacją dla Lecha Poznań.

28-letni Ramirez jest najlepszym piłkarzem ŁKS-u Łódź w tym sezonie. Pomocnik ma na koncie sześć goli i cztery asysty. W Lechu miałby zastąpić Darko Jevticia.

“Kolejorz” ciągle walczy również o sprowadzenie do klubu Czerwińskiego, którego transfer został ogłoszony na początku okienka transferowego. Prawy obrońca miał trafić do Poznania w lipcu, ale ze względu na kontuzję Roberta Gumnego działacze starają się ściągnąć go do stolicy Wielkopolski już teraz. Zagłębie Lubin jest natomiast zdeterminowane, żeby łatwo nie wypuścić swojego podstawowego piłkarza.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze