Lech gra na wyjeździe z Lechią. Wróci na pierwsze miejsce w tabeli? (NA ŻYWO)

Lech Poznań na wyjeździe zmierzy się z Lechią Gdańsk. Zapraszamy do naszej relacji „na żywo” z tego spotkania.

Pełną relację ze spotkania można znaleźć tutaj.

• Koniec

Lech przegrywa i spada na drugie miejsce w tabeli.

• 86′

Lechia wychodzi na prowadzenie! Dośrodkowanie w pole karne Lecha i Koperski z najbliższej odległości wbija piłkę do bramki „Kolejorza”.

• 79′

Murawski strzela z dystansu. Minimalnie nad bramką.

• 73′

Nieuznana bramka dla Lecha. Amaral zagrał do Kownackiego, ten podał do Kamińskiego, który umieścił piłkę w siatce. Po weryfikacji VAR sędzie gola nie uznał.

• 71′

Terrazzino ruszył z kontratakiem gospodarzy. W ostatniej chwili interweniują obrońcy „Kolejorza”.

• 69′

Kontratak Lecha Poznań. Amaral świetnie ruszył z piłkę, zagrał do Kamińskiego, a ten próbował uderzeniem zaskoczyć Kuciaka. Bramkarz Lechii obronił to uderzenie.

• 65′

Wprowadzony na boisko Ba Loua minął dwóch rywali i wystawił piłkę Kownackiemu. Ten fatalnie spudłował…

• 53′

Groźne uderzenie Kownackiego z dystansu. Kuciak wybija na rzut rożny.

• Żółta kartka

Ukarany Kubicki za faul na Karlstromie.

• Druga połowa

Początek drugiej połowy.

• Przerwa

Bezbramkowy remis do przerwy.

• 43′

Conrado z dystansu. Obok bramki Bednarka.

• 40′

Żółta kartka dla Macieja Gajosa za faul na Karlstromie.

• 39′

Gramy dalej.

• 34′

Kibice odpalili race. Przerwa w grze.

• 22′

Rebocho mocno uderza na bramkę Lechii. Kuciak broni. Po chwili strzela Karlstrom – piłka po rykoszecie przeleciała tuż nad poprzeczką.

• 20′

Karlstrom dośrodkował wzdłuż bramki. Uderzenie Valde przechodzi obok bramki.

• 10′

Jak to nie wpadło?! Satka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył głową w poprzeczkę! Dobitka Milića przeleciała tuż obok bramki gospodarzy!