Konin: Mobilny kontener szczepień stanie w Malanowie

Szczepienie na Covid 19 fot. Sławek Wąchała
17 lipca wszyscy chętni będą mieli kolejna okazję, by się zaszczepić przeciwko covid-19 szczepionką firmy Johnson&Johnson – tym razem w Malanowie w powiecie tureckim, bo właśnie tam pojawi się mobilny kontener szczepionkowy.

W ostatnią środę kontener z dawkami leku firmy Johnson&Johnson gościł w Kaliszu, wcześniej stał w Wijewie, w powiecie leszczyńskim. Tym razem kontener szczepionkowy zawita do Malanowa, gdzie stanie na parkingu przy ul. Tureckiej 36. Punkt będzie czynny od godziny 9.00 do 17:00.

Szczepionkę przeciw covid-19 będą mogły przyjąć osoby w wieku od 18 do 80 lat bez konieczności wcześniejszej rejestracji na konkretny termin, czy godzinę. Każda osoba szczepiona otrzyma Unijny Certyfikat COVID, który umożliwia łatwiejsze podróżowanie po krajach Starego Kontynentu.

Łącznie ok. 6 tys. Wielkopolan przyjęło jednodawkową szczepionkę w ramach prowadzonej akcji, jak poinformował wojewoda wielkopolski Michał Zieliński, który jest organizatorem akcji organizowanej w ramach kampanii #OstatniaProsta.

Podziel się:

Ostatnio dodane: