Mikołaje w Plewiskach fot. Magda

Kolorowy samochód porwał do tańca! A wszystko dla dzieci

To była naprawdę niezwykła świąteczna zabawa, a wszystko wymyślili, zaplanowali i zrealizowali własnym sumptem mieszkańcy Plewisk. Ze świecącego samochody wysiedli Mikołajowie i… tańczący piernik!

„Zorganizowaliśmy dzisiaj w Plewiskach charytatywne spotkanie z Mikołajami!” – napisała do nas pani Magdalena, jedna z organizatorek akcji. – „Zebraliśmy się w kilka osób i odwiedziliśmy dzieci w Plewiskach, głównie te chore i na kwarantannie. Mieliśmy spotkania z dziećmi i będziemy robić to co roku!”

Jak wyglądała akcja – można zobaczyć na filmikach, które nagrali mieszkańcy. Dzieciom bardzo się podobało – a wszystko to było zrobione własnymi siłami mieszkańców pod wodzą pana Michała Piekary i pani Magdaleny Wiśnik. Organizatorzy podkreślają, że atrakcje dla dzieci chorych i na kwarantannie były prezentowane z bezpiecznej odległości, zgodnie z zaleceniami epidemicznymi.

Wszystko wypadło doskonale, dzieci były zachwycone i można tylko pogratulować Plewiskom pomysłu, a mieszkańcom – pozazdrościć energii i radości życia.

5 3 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze