plaża

Kąpielisko w Jastarni zamknięte. Z powodu koronawirusa

Po potwierdzonych 11 przypadkach u ratowników i osób, z którymi mieli kontakt – władze Jastarni zadecydowały o zamknięciu kąpieliska “Nadmorska-Plażowa”. Pozostałe trzy kąpieliska w tej miejscowości funkcjonują normalnie.

Jak informuje Wirtualna Polska, to nie pierwszy przypadek koronawirusa w tym sezonie wśród ratowników. Pod koniec lipca wykryto zakażenie u jednego z pracujących na kąpielisku “Leśna”. Kąpielisko trzeba było zamknąć, zanim władze nie sprowadziły kolejnej ekipy ratowników – poprzedni trafili na kwarantannę.

Teraz badania wykazały zakażenie u 11 ratowników i osób z ich otoczenia, a ponad 20 musiało pójść na kwarantannę i czeka na wyniki swoich testów. nie jest więc wykluczone, że zakażonych będzie więcej. Zamknięte jest kąpielisko “Nadmorska – Plażowa”, ale pozostałe plaże: “Zdrojowa”, “Ogrodowa” i “Leśna” są czynne i strzeżone.

el

4
Dodaj komentarz

avatar
Mieszkaniec Jastarni
Mieszkaniec Jastarni

Kąpielisko bez obsady ratowników. Tak powinno być napisane. Rzetelne dziennikarstwo…..

Agnieszka
Agnieszka

Przepraszam za kłopot i nie wiem na jakiej ulicy i nr domu chcę się dla Ciebie pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy kancelarii

Urzędnik o3
Urzędnik o3

Bydło się zjeżdża do Jastarni i bez masek chodzą ja już dawno bym zamknął półwysep dla tej bandy smieciarzy a szczególnie młodzież na imprezach to wynosi wszystko z tego miejsca np wejście 49 gdzie nacpane bydło się toczy wszędzie bez masek i cała szabla Jurata Jastarnia chałupy itd tam biega razem a potem na pola campingowe i dalej do innych bez skrupułów

Pita
Pita

To nie zdjęcie z Jastarni!!!.Wypisywanie i wklejanie różnych rzeczy bez dowodów, ekspertow, sanepidu itp.A fota???W Jastarni nie ma takich słupów.Każdy może pisać co zachce bez żadnych konsekwencji.