Joanna Jaśkowiak chce pożyczyć swój rower Jadwidze Emilewicz. „Idealny na zakupy”

Joanna Jaśkowiak i Jadwiga Emilewicz fot. Karolina Adamska
Po wczorajsze kradzieży roweru Jadwigi Emilewicz, pomoc zaoferowała Joanna Jaśkowiak. – Na czas pobytu w Poznaniu mogę pożyczyć jej swój rower – skomentowała Jaśkowiak.

Jadwiga Emilewicz straciła swój rower w niedzielę około południa. Minister w rządzie Mateusza Morawieckiego zostawiła rower przed kościołem, a sama udała się na mszę. Po wyjściu z niej pojazdu już nie było. Minister wrzuciła zdjęcie i informację o kradzieży na portale społecznościowe, prosząc o pomoc. „Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Proszę o udostępnienie, może ktoś widział sprawcę” – napisała.

Pomoc kandydatce PiSu zaoferowała Joanna Jaśkowiak, „jedynka” Koalicji Obywatelskiej. – Na czas pobytu w Poznaniu pani Jadwigi Emilewicz mogę pożyczyć jej swój rower – wygodny, z dwoma koszykami, idealny na zakupy. Liczę jednak, że zguba szybko się znajdzie – skomentowała Jaśkowiak.

Na reakcję Emilewicz nie trzeba było długo czekać. – Bardzo dziękuję za propozycję pożyczenia roweru na czas kampanii. Skorzystałam już z oferty jednego z mieszkańców Poznania, który zaoferował się jako pierwszy. Niezależnie od wszystkiego mam jednak nadzieję, że dzięki działaniom policji rower się znajdzie…

Podziel się:

Ostatnio dodane: