Jarocin wypadek rynek fot. screen Gmina Jarocin

Jarocin: Mężczyzna wjechał w studnię. Może go to kosztować wiele tysięcy złotych (film)

Do dość kuriozalnej sytuacji doszło w Jarocinie. Kierowca samochodu zignorował zakaz wjazdu, a następnie wjechał prosto w studnię znajdującą się na płycie rynku.

Do zdarzenia doszło na początku grudnia, ale gmina zdecydowała się na opublikowanie nagrania z kamery monitoringu w sobotę. Widać na nim jak mężczyzna wjeżdza na rynek, a następnie uderza w studnię. Na miejscu musiała zostać wezwana pomoc drogowa, po chwili pojawiła się też policja. Kierowca otrzymał mandat za swoją jazdę, wiadomo też że dobrowolnie chce pokryć koszty szkód które wyrządził. – W sumie, biorąc pod uwagę wszystkie obciążenia związane ze zdarzeniem, młody mężczyzna może stracić wiele tysięcy złotych – informuje gmina Jarocin.

Na rynku w Jarocinie w grudniowy wieczór…

Taka sytuacja…Na rynku w Jarocinie w grudniu…Kierujący samochodem osobowym młody mężczyzna, nie zastosował się do znaku zakazu ruchu i z ul. Śródmiejskiej wjechał na Rynek – uderzając w murowaną studnię. Skutkiem tego zamontowana na niej pompa spadła na kostkę brukową i przesunęła się kilka metrów w kierunku budynku ratusza. Pojazd zawisł na studni. Koniecznym okazało się wezwanie pomocy drogowej. Całą sytuację zauważył policjant z komendy powiatowej na ekranie monitoringu miejskiego. Skierował w to miejsce patrol. Przybyli na rynek policjanci ustalili okoliczności zdarzenia, a na kierującego nałożyli mandat karny. W następnych dniach sprawca zgłosił się do Urzędu Miejskiego w Jarocinie chcąc dobrowolnie pokryć koszty naprawy studni… W sumie, biorąc pod uwagę wszystkie obciążenia związane ze zdarzeniem, młody mężczyzna może stracić wiele tysięcy złotych…

Opublikowany przez Gmina Jarocin Piątek, 27 grudnia 2019

3
Dodaj komentarz

avatar
Iwona Chojnacka
Iwona Chojnacka

Prawidłowo….. uszkodził zniszczył…. musi zapłacić!!!!!!

Duży Bobo
Duży Bobo

Wiele tysięcy ??? Niby za co ??? Czyżby polskim zwyczajem kilku urzedasow musi sobie coś kupić przy okazji ???

.ba
.ba

Niesamowite . Czyzby kierowca byl podczas jazdy czyms zamroczny . Szkoda zabytkowej studni . Jednak ma gest . Chce wyrownac szkody . Wiec brawo .