Jarocin: Mężczyzna wjechał w studnię. Może go to kosztować wiele tysięcy złotych (film)

Jarocin wypadek rynek fot. screen Gmina Jarocin
Do dość kuriozalnej sytuacji doszło w Jarocinie. Kierowca samochodu zignorował zakaz wjazdu, a następnie wjechał prosto w studnię znajdującą się na płycie rynku.

Do zdarzenia doszło na początku grudnia, ale gmina zdecydowała się na opublikowanie nagrania z kamery monitoringu w sobotę. Widać na nim jak mężczyzna wjeżdza na rynek, a następnie uderza w studnię. Na miejscu musiała zostać wezwana pomoc drogowa, po chwili pojawiła się też policja. Kierowca otrzymał mandat za swoją jazdę, wiadomo też że dobrowolnie chce pokryć koszty szkód które wyrządził. – W sumie, biorąc pod uwagę wszystkie obciążenia związane ze zdarzeniem, młody mężczyzna może stracić wiele tysięcy złotych – informuje gmina Jarocin.

Na rynku w Jarocinie w grudniowy wieczór…

Taka sytuacja…Na rynku w Jarocinie w grudniu…Kierujący samochodem osobowym młody mężczyzna, nie zastosował się do znaku zakazu ruchu i z ul. Śródmiejskiej wjechał na Rynek – uderzając w murowaną studnię. Skutkiem tego zamontowana na niej pompa spadła na kostkę brukową i przesunęła się kilka metrów w kierunku budynku ratusza. Pojazd zawisł na studni. Koniecznym okazało się wezwanie pomocy drogowej. Całą sytuację zauważył policjant z komendy powiatowej na ekranie monitoringu miejskiego. Skierował w to miejsce patrol. Przybyli na rynek policjanci ustalili okoliczności zdarzenia, a na kierującego nałożyli mandat karny. W następnych dniach sprawca zgłosił się do Urzędu Miejskiego w Jarocinie chcąc dobrowolnie pokryć koszty naprawy studni… W sumie, biorąc pod uwagę wszystkie obciążenia związane ze zdarzeniem, młody mężczyzna może stracić wiele tysięcy złotych…

Opublikowany przez Gmina Jarocin Piątek, 27 grudnia 2019

Podziel się:

Ostatnio dodane: