Jacek Jaśkowiak fot. Karolina Adamska

Groźby pod adresem Jacka Jaśkowiaka. “Tragicznie skończysz, pedale Poznania”

Taką deklarację otrzymał w liście Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, od recydywisty, który w przeszłości zabił matkę Bogdana Borusewicza.

O liście informuje dzisiejsza Gazeta Wyborcza. Ten do urzędu miast zostać wysłany kilka tygodnie temu. Na kopercie było napisane “Szanowny pan prezydent”, a treść zawierała groźby. Jaśkowiak został w związku z tym przesłuchany już przez prokuraturę, której potwierdził, że obawia się spełnienia gróźb.

Autorem listu, według GW, ma być zabójca matki Bogdana Borusewicza, który obecnie odsiaduje wyrok dożywocia w więzieniu. W liście ostrzega on Jaśkowiaka, żeby uważał bo może skończyć jak tragicznie zmarły w styczniu Paweł Adamowicz (został zabity podczas finału WOŚP).

Źródło: Gazeta Wyborcza

Podziel się!

22
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Kuba Gorączkowski
Gość
Kuba Gorączkowski

Dobrym ludziom nikt nie grozi .

Małgorzata Jasińska
Gość
Małgorzata Jasińska

Kuba Gorączkowski Wtórujesz bandycie ?? Pochwalasz mowę nienawiści. To jest karalne.

Tomir Nowaczyk
Gość
Tomir Nowaczyk

mowa nienawiści to wasza nazwa wolności słowa

Małgorzata Jasińska
Gość
Małgorzata Jasińska

Tomir Nowaczyk Z niewidzialnymi nie dyskutuje. Ciebie nie ma.

Edward Szwec
Gość
Edward Szwec

Małgorzata Jasińska Kubą wtóruje bandycie ? czytaj tęczówko ze zrozumieniem , coś u was ostatnio pod kopułką nawala. za duzo marszy „równości i tolerancji „

Bogumiła Lov
Gość
Bogumiła Lov

Edward Szwec, Wasze są pełne “kultury”…. I te dzieci, patologia po prostu 😞
https://www.google.pl/amp/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25077131,jeb-was-kut-do-buzi-tak-dzieci-bojkotowaly-marsz.amp

Małgorzata Jasińska
Gość
Małgorzata Jasińska

Edward Szwec A może za dużo marszów i krzyków faszolstwa

Tadeusz Zimowski
Gość
Tadeusz Zimowski

Bo to lewackie dziadostwo!!🌻🌻

Dwojka
Gość
Dwojka

To są skutki cichego pozwolenia przez Pisiorów mowa nienawiści pasuje do tych patriotów.

Maria Siuda
Gość
Maria Siuda

Wziąć się za pedofili , sa bardzo grożni !! Czy naprawdę ludzie są tak ciemni , że nie odróżniają pedofili od hamoseksualistów ??? Homoseksualiści chcą żyć w spokoju , a pedofile krzywdzą w większości niewinne dzieci . Ludzie zrozumcie róznicę , mamy XXI wiek !!

Monika Daroń
Gość
Monika Daroń

Wiele osób nie odróżnia niestety…spotkałam sie z tym wielokrotnie

Tomir Nowaczyk
Gość
Tomir Nowaczyk

Monika Daroń problem w tym, ze pedofilia homoseksualna to chyba 85% całości pedofilii, czytałem jakis obszerny artykuł kilkanascie lat temu zanim temat stał sie modny

Mariusz Do
Gość
Mariusz Do

Tomir Nowaczyk to przytocz go 🙂 przeciez nie ma probelmu są google, ba nawet są strony gdzie usostępniane sa badania naukowe, droga wolna. Problem jest taki, że pewnie nie pojmujesz tego iż każdy kwadrat jest prostokątem ale nie kazdy prostokąt jest kwadratem, przez to pewnie kłania się czytanie ze zrozumieniem 🙂

Tomir Nowaczyk
Gość
Tomir Nowaczyk

Mariusz Do jak każdy (….) znasz mnie bardziej niz ja sam

Monika Daroń
Gość
Monika Daroń

Tomir Nowaczyk mniej więcej zgadza się. Niezbyt dokładne statystyki pokazują od 40-80% (spory odsetek stanowią księża, niestety). Z tym, że proszę porównać odsetek homoseksualistów w społeczeństwie (ok.1-3%). Po drugie, skoro i po jednej i po drugiej stronie występuje pedofilia, to jakie posunięcia mogłyby być poczynione prewencyjnie? np nauczyciel uczący dzieci może być potencjalnym pedofilem niezależnie od orientacji. Temat zdecydowanie nie na jednorazową dyskusję niestety.

Mariusz Do
Gość
Mariusz Do

Tomir Nowaczyk ponieważ założyłem, że Twój artykuł był prawdziwy, a jeżeli był prawdziwy to znaczy, że wysnułes, złe wnioski, odsyłam do kwadratów i prostokątów. Możesz także manipulować po przez złe wnioski, ale wtedy jesteś troll. To teraz odbij piłeczkę, dowiem się czy problemy z czytaniem z zrozumieniem czy jesteś trollem, podaj artykuł 😉

Tomir Nowaczyk
Gość
Tomir Nowaczyk

Mariusz Do odbijam piłeczkę – czytałem artykuł jak napisałem kilkanaście lat temu – (dopisek) w prasie drukowanej

Tomir Nowaczyk
Gość
Tomir Nowaczyk

Monika Daroń czyli 1.5% społeczeństwa odpowiada za 80% pedofilii? żadnej korelacji

Mariusz Do
Gość
Mariusz Do

Tomir Nowaczyk no ale takie coś nie ma żadnych znamion naukowości nie wiadomo jak podszedł do tego dzienikarz. No i po przeczytaniu kilku arykułów wynika, że homoseksualiści dokonują czynów poedofilskich w takim samym procencie jak heterosesksualiści, nie wiem skąd macie te dane.
https://www.health.harvard.edu/newsletter_article/pessimism-about-pedophilia
https://psychology.ucdavis.edu/rainbow/html/facts_molestation.html

Bogumiła Lov
Gość
Bogumiła Lov

Tomir Nowaczyk, po co przytaczasz nieprawdziwe dane?? Jak pokazują badania, odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wynosi od 9 do 40 proc. Wszystkie badania wykazują podobne zależności procentowe. I to info ze strony prawicowej 😀 To, co robisz, nie jest manipulacją, tylko kłamstwem.

Mariusz Do
Gość
Mariusz Do

Bogumiła Lov tak, tylko jak doczyta się te badania to te 9-40 proc. Ma skłonności na pedofile homoseksualną ale jednocześnie dla nich obojętne pozostają osoby dorosłe, tzn nie pociągają ich ani mężczyźni ani kobiety, tak samo część przestępstw o znamionach pedofilskich są popełniane przez ludzi co nie mają takich skłonności. Ale widać Tomir Nowaczyk musiał mocno naciągać tekst aby pasował do jego widzimisie.

Katarzyna Urbańska
Gość
Katarzyna Urbańska

Nie wierzę w prawdziwość stawianych gróźb, raczej prowokacja.