fot. pixabay.com

Gdzie w środę nie będzie prądu w Wielkopolsce? Sprawdź!

Enea opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski w których w środę (13 października 2021) nie będzie prądu.

Obszar Okonek
13 października 2021 r. w godz. 07:00 – 15:00
miejscowość Węgorzewo 37a, 37b, 38a, Domyśl 2.

Obszar Rawicz
13 października 2021 r. w godz. 07:30 – 13:30
Rawicz ul. Przyjemskiego nr 40 pawilon handlowy RTV-AGD, stacja paliw CIRCLE K Polska.

Obszar Rawicz
13 października 2021 r. w godz. 07:30 – 11:00
Rawicz ul. Przyjemskiego nr 38 pawilon handlowy LIDL.

Obszar Krzywiń
13 października 2021 r. w godz. 07:30 – 12:30
Krzywiń: Os. Młodych nr 14 do 18, nr 35 (działki nr 1038 do 1040, nr 1044 do 1049); ul. Chłapowskiego nr 29 (działka nr 1184/3).

Obszar Oborniki
13 października 2021 r. w godz. 08:00 – 17:00
gm. Oborniki miejscowości Bogdanowo nr 72d, 72g, 72h, 72i, 72j, od nr 73 do nr 76, nr 83a, 84a, działki nr 9, 53/2, 53/6, 53/9, 55/5, 55/13, 55/15, 151.

Obszar Pniewy
13 października 2021 r. w godz. 08:00 – 17:00
14 października 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
14 października 2021 r. w godz. 14:00 – 15:00
gm. Pniewy miejscowości Pniewy ul. Lwówecka nr 1, 1a, od nr 2 do nr 17, działki nr 909/3, 909/13, 912/6, 912/9, 912/10, 920/18, 921/7, Oświetlenie Drogowe, Sygnalizacja Drogowa Skrzyżowanie DK 92 z DK 187, Przepompownia. ul. Zamorska.

Obszar Nowy Tomyśl
13 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna nr 54, od nr 63 do nr 72, działki od nr 323/3 do nr 323/11, nr 325/1, 328/1, 328/5, 347/2, Bednarzówka. miejscowości Boruja Nowa nr 128, działki nr 205/1, 205/3, 205/5.

Obszar Nowy Tomyśl
13 października 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna od nr 55 do nr 56d, nr 61, 62.

Obszar Miasto Złotów
13 października 2021 r. w godz. 08:00 – 12:00
Złotów ul. Al. Piasta 11G, 13a, 13b, 15(Sarp).

Obszar Swarzędz
13 października 2021 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: ul. Grudzińskiego 7E, 18, 18A, 18B, 18C, 18E, 20, 20E, dz. 117 (plac budowy).

Obszar Poznań Grunwald
13 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Skórzewo: ul. Cisowa, ul. Malwowa 150, 150A, 150B, 150C, 150D, 150E, 152, 154.

Obszar Święciechowa
13 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Święciechowa: Krzycko Małe ul. Główna działka 441/1 Stowarzyszenie Żołnierzy Zawodowych.

Obszar Góra
13 października 2021 r. w godz. 08:00 – 13:30
gm. Góra: Ligota nr 3 do 16, 31 do 43.

Obszar Stęszew
13 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
gm. Stęszew miejscowości Sapowice ul. Agrestowa nr 9, działka nr 114/4.

Obszar Poznań Grunwald
13 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Kopanina od 69 do 101 nieparzyste, od 80 do 102 parzyste, ul. Żabia.

Obszar Luboń
13 października 2021 r. w godz. 08:30 – 16:30
Luboń: ul. Poprzeczna bez 14, ul. Długa 26, od 28 do 54, od 55 do 83 nieparzyste, od 62 do 76 parzyste, ul. Wojska Polskiego 55.

Obszar Kościan
13 października 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
gm. Kościan: Kokorzyn ul. Ani z Zielonego Wzgórza nr 2 (działka nr 372/42); ul. Kościańska działki nr 367/2, 372/49, 372/50.

Obszar Przemęt, Wijewo
13 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
Wijewo ul. 25 Maja działka nr 782, ul. Buchta – cała ulica; gm. Przemęt: Wieleń: ul. Brzoskwiniowa nr 1 do 5; ul. Polna nr 8 przepompownia, 16, 18, działka 875/6 przepompownia; ul. Wczasowa nr 1 do 10, nr 12 do 37, nr 39, 54, działki nr 30/14, 75/1, 127/10, 127/16, 127/25, 127/27, 127/27DE, 128/13, 152/1, 153/9, 154, 156/10, 156/11, 202/2, 585, 586, 596/1, 596/2, 597, 598, 603/1, AUTO SALON DEJON, MARMUREK, RTM MASCH-SERVICE, MARTEX, ul. Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Bursztynowa, Ciasna, Cysternów, Dojazdowa, Dolna, Fiołkowa, Graniczna, Jeziorna, Klonowa, Kościelna, Kręta, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Letnia, Okrężna, Pielgrzymów, Plażowa, Podgórna, Równa, Rzeczna, Słoneczna, Skośna, Spokojna, Wesoła, Wolsztyńska, Wschowska – całe ulice.

Obszar Przemęt
13 października 2021 r. w godz. 08:30 – 12:00
gm. Przemęt: Wieleń ul. Handlowa, Iglasta, Wiejska – całe ulice; ul. Gwarna nr 35; ul. Jodłowa nr 2 przepompownia; ul. Skośna działka nr 147/12, ul. Spacerowa nr 2, LAMAR, ul. Wczasowa nr 38 do 42 parzyste, 43 do 51 nieparzyste, 52, 53, 55, 57, działki nr 147/5 do 147/13, nr 159/4 do 159/51, nr 161/3, 169/13, 295, nr 603/6 do 603/21, AZYMUT, WAGONY ŚWIDNICA, PPHU SANTANA, ZUH Kruk, FH Drzewiecki, SŁONECZKO CAMP, FHU Wojciechowski, TADEX, ZHU Brusiło.

Obszar Stęszew
13 października 2021 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Stęszew miejscowości Strykowo ulice Rybacka. Plażowa. Jeziorna działki nr 290/2, 290/5, 293/1.

Obszar Nowy Tomyśl
13 października 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 184t, działka nr 248/14.

Obszar Dolsk
13 października 2021 r. w godz. 09:00 – 17:00
Mełpin, MÓRKA ul. SPACEROWA 60, 61, DZ. 109/201, ul. SPOKOJNA 17, 19,

Obszar Pobiedziska
13 października 2021 r. w godz. 09:00 – 13:00
JERZYKOWO ul. DIAMENTOWA, ul. PERŁOWA, ul. SZAFIROWA,

Obszar Stęszew
13 października 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00
gm. Stęszew miejscowości Wronczyn działki nr 243/15, 243/38. ul. Główna działki nr 243/15, 243/38.

Obszar Poniec
13 października 2021 r. w godz. 10:00 – 15:00
Poniec: ul. Bojanowska nr 15, 16; ul. Rydzyńska nr 1A, 1B; ul. Ogrodowa nr 3, 5, PW JAMAR, działka nr 667/7.

Obszar Nowy Tomyśl
13 października 2021 r. w godz. 12:00 – 14:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 93, działki nr 584/5, 584/10, 584/12, 584/13, 584/14, 584/20, 600, 600/1, 600/5. ul Listopadowa. ul. Październikowa. ul. Grudniowa działka nr 584/3.

Źródło: ENEA

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze