Enea Spring Break: ruszają pierwsze koncerty

Evorevo na placu Kolegiackim, Burn This Song w Dublinerze – rozpoczyna się Enea Spring Break Festival. Młode zespoły i młoda muzyka będą rządzić miastem do 27 kwietnia.

Koncert Evorevo na placu Kolegiackim: chaos ekscentrycznego debiutu „Underpop” wypluł sens. Na ewolucyjnej drodze zespołu pojawiła się rewolucyjna zmiana. Do Igora Pudło (Skalpel) i Magierskiego (Whitehouse) dołączył na stałe Maciek Kurowicki, gość z pierwszej płyty, frontman zespołu Hurt.

Komputerowe piosenki Evorevo mają teraz analogowe teksty i ludzki głos. Opowiadają o życiu wewnętrznym i zewnętrznym ludzi w XXI wieku, w czasach rozpadu świata, jaki do tej pory znaliśmy. Są to historie o namiętnościach, nawykach, nałogach, lękach i spełnieniach. Napisane syntezatorem i długopisem, laptopem, smartfonem, uchem i brzuchem. Przeżyte, wymyślone i podsłuchane. Cyberprzestrzeń miesza się ze światem fizycznym. Cyberpunk z synth popem. Prawda z kłamstwem. Człowiek z maszyną. Prawo i pięść. Dwubiegunowy świat.
Za oprawę wizualną koncertu odpowiedzialny jest Piotr Choromański/Ip Group

Koncert rozpocznie się o godzinie 13.00. Natomiast wieczorem warto się wybrać do Dublinera (Św. Marcin 80/82) na koncert Burn This Song. Zespół tworzą Mikołaj MICK Jaroszyk & Adam CHINASKI Nastawski & Maciej Olawa, mają już na swoim koncie pewne sukcesy: utwór “Black Betty” w ich interpretacji znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu “The Choice”. Mick Jaroszyk jest też znany ze współpracy z Natalią Safran.

Koncert w Dublinerze rozpocznie się o godzinie 20.00.

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze