Działało 30 lat. Teraz centrum bankietowe kończy działalność

Leszno fot. UM Leszno

Firma „Specjał „w podleszczyńskim Przybyszewie pod Lesznem zapowiedziała likwidację. „Specjał”, firma dysponująca salą bankietową i serwisem cateringowym, była bardzo popularnym miejscem wielu wesel i komunii przez 30 lat.

Jak informuje portal „Leszno Nasze Miasto”, informację o likwidacji firmy zamieściła na profilu facebookowym Dorota Kaźmierczak, właścicielka firmy 31 stycznia 2023 roku.
„Z powodu likwidacji firmy Specjał , w imieniu swoim oraz wszystkich pracowników, chcielibyśmy podziękować Państwu za 30 lat wspólnej współpracy” – czytamy we wpisie. – „Dziękuję Państwu za lojalność, poświęcenie, cenne wskazówki, optymizm i uśmiech, dzięki którym współpraca z wami była dla nas wszystkich przyjemnością. Z pewnością będzie nam tego brakować”.

„Specjał” zaczynał 30 lat temu jako rodzinna firma gastronomiczna, później do podstawowych usług doszedł catering, a w 2012 roku „Specjał” otworzył centrum bankietowe w podleszczyńskim Przybyszewie. Wiele leszczyńskich wesel, komunii, przyjęć rodzinnych i uroczystości firmowych odbywało się właśnie tam, jak wspominają ich uczestnicy na profilu firmy.

Jak zauważa portal, to kolejna leszczyńska firma gastronomiczna, która kończy działalność. Po 20 latach przestała działać jadłodajnia „Walma” na ulicy Dworcowej, zamyka się „Pasja Kasi” przy Słowiańskiej i jeszcze kilka innych. Większość z powodu rosnących cen energii, które sprawiają, że działalność stała się nieopłacalna.

Podziel się:

Ostatnio dodane: