piątek, 23 lutego, 2024

Czujność strażników miejskich w Poznaniu uchroniła przed wypadkiem: otwarta studzienka kanalizacyjna na ulicy Grunwaldzkiej

W Poznaniu mogło dojść do poważnego wypadku na skutek nieodpowiedzialnego zachowania nieznanych sprawców, którzy usunęli pokrywę studzienki kanalizacyjnej. Na szczęście dzięki czujności strażników miejskich z referatu Grunwald, potencjalne zagrożenie zostało szybko zauważone i zniwelowane.

Podczas rutynowych działań, strażnicy miejski przemieszczający się ulicą Grunwaldzką dostrzegli, że na środku jezdni brakuje pokrywy studzienki. Natychmiast podjęli działania, aby zidentyfikować właściciela infrastruktury i poinformować go o potrzebie niezwłocznego uzupełnienia brakującego elementu.

W trakcie oczekiwania na przybycie odpowiednich służb technicznych, strażnicy podjęli się zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Działania te miały na celu zapobieżenie ewentualnym kolizjom drogowym oraz zminimalizowanie ryzyka wypadków z udziałem pieszych i rowerzystów, którzy mogliby nie zauważyć niebezpieczeństwa i wpaść do otwartej studzienki.

Strona głównaPoznańCzujność strażników miejskich w Poznaniu uchroniła przed wypadkiem: otwarta studzienka kanalizacyjna na...