Cztery osoby zatrzymane. Policjanci odzyskali jeden z samochodów Izabeli Łukomskiej-Pyżalskiej

ukradzione porsche fot. wielkopolska policja

„Sprawcy byli notowani, karani – i znani z kradzieży luksusowych aut” – informuje wielkopolska policja. Funkcjonariusze zatrzymali cztery osoby podejrzane o kradzież dwóch luksusowych samochód należących do Izabeli Łukomskiej-Pyżalskiej. Odzyskali też jeden z nich.

Jak informują policjanci, osoby podejrzane o kradzież samochodów były już karane za kradzieże luksusowych aut – mają na swoim koncie między innymi kradzież Audi Q8 i Mercedesa S z Mosiny oraz ze Śremu. Udało się też odzyskać jedno z aut – Porsche Cayenne Turbo S. było ukryte koło Zielonej Góry.

„Co prawda w częściach, ale nie brakuje ani jednej śrubki” – zapewnia Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji.

Przypomnijmy, że kradzież dwóch samochodów, porsche i mercedesa, miała miejsce w domu państwa Pyżalskich, 11 lutego około 4.00 rano, gdy wszyscy spali. Złodzieje weszli do domu, zabrali kluczyki do Porsche Cayenne Turbo S oraz Mercedesa G63 AMG Brabus 800 – i odjechali. Izabela Łukomska-Pyżalska i jej mąż wyznaczyli nagrodę w wysokości 250 tys. zł za informację, dzięki której samochody zostaną odzyskane.

Podziel się:

Źródło: KWP Poznań