Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

„Za długo panowie byli grzeczni” (98605)

12 listopada @ 19:30

120PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

"Za długo panowie byli grzeczni" (98605)

"Za długo panowie byli grzeczni" to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

KMN to jeden z najpopularniejszych w Polsce kabaretów. Zdobył on dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz nie stroni od polityki. Na przełomie 2007 i 2008 roku kabaret tworzył program pt. Miesięcznik Moralnego Niepokoju. Corocznie jest gospodarzem Kabaretowej Nocy Listopadowej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Kalisz
Miejsce: Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji
ul. Łódzka 19-29 62-800
Data: 2023-11-12 19:30:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
12 listopada
Godzina:
19:30
Koszt:
120PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/98605/Kalisz/Kabaret+Moralnego+Niepokoju/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji / Kalisz / KB
ul. Łódzka 19-29
Kalisz,Wielkopolskie62-800Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia