Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wielka Gala Vivat Opera! Vivat Operetka! – Gwiazdy, Ballet, Grand Royal Vienna Orkiestra (95417)

6 stycznia 2024 @ 18:00

110PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Wielka Gala Vivat Opera! Vivat Operetka! - Gwiazdy, Ballet, Grand Royal Vienna Orkiestra (95417)

WIELKA GALA VIVAT OPERA ! VIVAT OPERETKA! – Gwiazdy, Ballet, Grand Royal Vienna Orkiestra – Gala poświęcona jest wielbicielom tzw. gatunku lekkiego. 

Program złożony jest z hitów operetkowych i operowych wszech czasów… Jest jednym z nielicznych na światowym rynku muzycznym, który nie ma sobie równych zarówno pod względem wykonawców, barw, jak i poziomu wykonawczego. Najpiękniejsze arie i duety zaśpiewają dla Państwa soliści największych scen m.in.: Opery Lwowskiej, Opery Kijowskiej, K&K Berliner Filharmoniker. Światowy kunszt wokalny, odmienne możliwości głosowe oraz porywająca energia wzbudzają niezmiennie zachwyt i entuzjazm słuchaczy. 

Piękne stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz wspaniała gra aktorska dopełniają całość widowiska, czyniąc je niezapomnianym. W programie koncertu znajdziemy również cudowne walce, zabawne polki, ogniste czardasze, can-can w wykonaniu solistów Narodowego Teatru, Opery i Baletu. Całość wydarzenia zwieńczy udział jednej z najlepszych orkiestr filharmonicznych – Royal Vienna Orchestra pod dyrekcją znakomitego dyrygenta, Maestro Leszka Sojki.. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. 

Wspaniały Zespół zabierze Państwa do baśniowej Krainy Operetki, Opery i… miłości.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

To muzyczna podróż do baśniowej krainy – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów jest jednym z nielicznych na światowym rynku muzycznym, który nie ma sobie równych zarówno pod względem wykonawców, barw, jak i poziomu wykonawczego. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Kalisz
Miejsce: Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
ul. Nowy Świat 28-30 62-800
Data: 2024-01-06 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
6 stycznia 2024
Godzina:
18:00
Koszt:
110PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95417/Kalisz/Wielka+Gala+Vivat+Opera%21+Vivat+Operetka%21/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego / Kalisz / KB
ul. Nowy Świat 28-30
Kalisz,Wielkopolskie62-800Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia