poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

uczyMY #naTaczaka / Taniec współczesny – poziom open / Mateusz Krzysiak (490860)

1 czerwca / 18:30

35.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

uczyMY #naTaczaka / Taniec współczesny - poziom open / Mateusz Krzysiak (490860)

Zapraszamy do udziału w popołudniowych zajęciach uczyMY #naTaczaka / Taniec współczesny w siedzibie PTT, prowadzonych przez Mateusza Krzysiaka, artystę – tancerza Polskiego Teatru Tańca. Zajęcia są przestrzenią do swobodnej eksploracji tańca współczesnego. Prowadzący stopniowo przekazują wszelkie narzędzia ruchowe uczestnikom, którzy w ten sposób zapoznają się z techniką tańca współczesnego. Wszystkie informacje są na bieżąco eksplorowane podczas każdego ze spotkań.

Kształtowanie świadomości ruchu rozwija funkcje poznawcze, buduje akceptację i poczucie własnej wartości. Na warsztatach będziemy koncentrować się na doskonaleniu dynamiki ruchu oraz utrwalaniu materiału, wykorzystując fundamentalne elementy tańca współczesnego i technik improwizacyjnych.

Mateusz Krzysiak – dyplomowany tancerz, performer oraz pedagog. Absolwent Anton Bruckner Privatuniversität w Linzu, Austrii na wydziale BA Contemporary Dance: Stage Dance/Performance/Dance Pedagogy. Stypendysta programu Erasmus+ w Conservatoire National Supérieur Musique et Danse de Lyon we Francji na wydziale Danse Contemporaine. W 2021 roku był stażystą w CCN de Rillieux-la-Pape – Yuval Pick Company we Francji a w 2022 – Tancerzem w B’cause Dance Company w Warszawie. Współpracował z takimi artystami jak Julien Monty, Dor Mamalia & Dariusz Nowak, Bartosz Woszczyński, Ryan Mason czy Annette Leal-Lopez.

Godz. 18.30

Grupa wiekowa: 14+
Bilet na pojedyncze zajęcia: 35 zł – można wykupić tylko drogą elektroniczną.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Poznań
Miejsce: Polski Teatr Tańca
Stanisława Taczaka 8 61-818
Data: 2023-06-01 18:30:00

Miejsce wydarzenia

Polski Teatr Tańca / Poznań /B24
Stanisława Taczaka 8
Poznań, Wielkopolska 61-818 Poland