Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trasa koncertowa “O JEDEN KONCERT ZA DALEKO – CZĘŚĆ II” (105368)

29 września @ 18:00

79PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Trasa koncertowa "O JEDEN KONCERT ZA DALEKO - CZĘŚĆ II" (105368)

Trasa koncertowa "O JEDEN KONCERT ZA DALEKO – CZĘŚĆ II" to kontynuacja wycieczki po Polsce, promującej czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek pod tytułem "O Jeden Most Za Daleko"!

"O Jeden Most Za Daleko" to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej – od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest "Numer z Banjo", w którym pierwsze skrzypce gra… banjo. "O Jeden Most Za Daleko" to czwarty studyjny album zespołu Nocny Kochanek.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Zespoły towarzyszące: Czarny Bez, Transgresja.


Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Piła
Miejsce: YOGI Klub i Restauracja
ul. Bydgoska 35 64-920
Data: 2023-09-29 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
29 września
Godzina:
18:00
Koszt:
79PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/105368/Pi%C5%82a/Nocny+Kochanek/?utm_source=pp&utm_medium=424