Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ŚWIAT W DŁONIACH – warsztat / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2023 (491327)

1 lipca @ 12:00

40.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

ŚWIAT W DŁONIACH - warsztat / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2023 (491327)

Glina jako materia stara jak świat, a tak żywa i współcześnie wciąż odkrywana na nowo. Zainspirujcie się jej plastycznością, poczujcie, że świat jest w Waszych dłoniach – niech tak, jak w spektaklu “Ton in Ton” glina zatańczy, zabrzmi i ruszy z Wami w drogę, na wspólne poszukiwania.
Warsztat to kreatywne spotkanie z gliną, do świata której wprowadzą rodziny z dziećmi dwie poznańskie artystki związane z Pracownią Gliniana Kula – Katarzyna Poniecka oraz Małgorzata Jędrusik. To one wprowadzą uczestników w świat plastycznego medium i jego możliwości.
Tak mówią o swoich zajęciach: “Za pomocą gliny stworzymy równoległy świat myśli i zdarzeń. Na warsztacie uruchomione zostaną masy ceramiczne o różnych właściwościach, które gwarantują inne doznania sensualne. Zaprosimy uczestników do skoncentrowania się nie tylko na pomyśle lepionej pracy ale i do radosnego odczuwania procesu. Gliny szamotowe są szorstkie, rustykalne i stabilne. Są mniej plastyczne ale pozwalają na tworzenie większych form w przestrzeni, pachną ziemią. Gliny plastyczne są miękkie jak ciasto lub ciastolina i pozwalają na realizację innych pomysłów”.

KAŻDY WIDZ – BEZ WZGLĘDU NA WIEK – MUSI MIEĆ WŁASNY BILET

Rekomendowany wiek Uczestników: od 3 lat.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Poznań
Miejsce: Lamus
Św. Marcin 80/82 61-809
Data: 2023-07-01 12:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Lamus / Poznań / B24
Al. Niepodległości 14
Poznań,Wielkopolska61-713
+ Google Map