Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SUNN O))) i KALI MALONE (3383490)

16 września @ 19:00

159.0PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

SUNN O))) i KALI MALONE (3383490)

Obchodząca w tym roku 25-lecie działalności formacja Sunn O))) już we wrześniu wystąpi w Polsce na dwóch koncertach, na których towarzyszyć jej będą kompozytorka Kali Malone Warszawa oraz Maria W. Horn (Poznań).

Sunn O)))) od początku istnienia stoi w opozycji do tego w jaki sposób myślimy o muzyce. Na przestrzeni lat Stephen O’Malley oraz Greg Anderson połączyli ze sobą światy metalu, drone’u, kompozycji współczesnej, jazzu i muzyki minimalistycznej, pozostając przy tym wiernym zasadom głośności, gęstości oraz ciężaru. Hipnotyczne występy legendy drone metalu są wydarzeniami, których słuchacze muzyki eksperymentalnej nie mogą przegapić.

Na koncercie Warszawie przed Sunn O)))) zobaczymy Kali Malone, której twórczość obfituje w powtarzające się harmonie syntezatorów i instrumentów akustycznych. Jej długie kompozycje emitują silne emocje i wprowadzają każdego słuchacza w stan głębokiego skupienia. W styczniu tego roku ukazała się płyta “Does Spring Hide Its Joy”, na której Kali współpracuje ze Stephenem O’Malleyem i Lucy Railton. Krążek znalazł się na 4. miejscu notowania Billboard classical crossover.

W Pozaniu będziemy mogli zobaczyć Marię W Horn, która w swojej twórczości wykorzystuje syntezatory, elektroakustyczne i akustyczne instrumenty oraz audiowizualne komponenty. Zwykle minimalistycznie zbudowana muzyka kompozytorki eksploruje upiorne właściwości dźwięku oraz jego zdolność do przekraczania czasu, przestrzeni, rzeczywistości i snu.

Bilety można kupić tutaj.

WARSZAWA
Progresja
ul. Fort Wola 22 01-258
2023-09-15 19:00

POZNAŃ
Klub Tama
Niezłomnych 2 61-894
2023-09-16 19:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
16 września
Godzina:
19:00
Koszt:
159.0PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate=MC7&doc=erdetaila&fun=erdetail&erid=3383490

Miejsce wydarzenia

Klub Tama / POZNAŃ / EVENT
Niezłomnych 2
POZNAŃ,Wielkopolska61-894
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia