Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-up Ferajna | Poznań | Łobejko, Kozłowski i Pawluczuk (93492)

4 czerwca @ 19:00

35PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Stand-up Ferajna | Poznań | Łobejko, Kozłowski i Pawluczuk (93492)

Stand-up Ferajna w Poznaniu! – zapraszamy, wystąpią:

Łukasz Kozłowski – "Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innemu". Stand-up przydarzył się mi? Mnie? Dla mnie! – bo jestem z Białegostoku. Ciągle szukam puent do żartów. Szukam też pracy. Mogę zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Radek Pawluczuk – Nie ogarnia dlaczego znajomi uważają go za nieogarniętego. Jego występy spotykają się z sporym entuzjazmem widzów, raz nawet ludzie nie dość, że śmiali się na występie to nawet i długo po nim, chociaż to akurat było w zakładzie psychiatrycznym, więc może dlatego. Reprezentuje styl czysto one-linerowy czyli krótkich żartów z zaskakującym zakończeniem, które łączy tak by opisywać swoje życie i poglądy.

Michał Łobejko – Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii, i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Gdyby został królem to zwrot "Wasza Wysokość"nie byłby wyolbrzymieniem – poza tym i tak się już bardziej nie da. Finalista przeglądu GAPA w kategorii stand-up. Uczestnik Polskiego Festiwalu Stand-upu. Uczestnik codziennej przerwy na obiad.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-Up to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Scena Pod Minogą
Nowowiejskiego 8 61-731
Data: 2023-06-04 19:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
4 czerwca
Godzina:
19:00
Koszt:
35PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/93492/Pozna%C5%84/Stand+Up+Ferajna/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Scena Pod Minogą / Poznań / KB
Nowowiejskiego 8
Poznań,Wielkopolskie61-731Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia