Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stand-up Dziupla – Testowanie materiałów! Natkaniec, Ryska, Bartkowiak, Łucki (94484)

26 marca @ 18:00

25PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Stand-up Dziupla - Testowanie materiałów! Natkaniec, Ryska, Bartkowiak, Łucki (94484)

A no witam! Znaczy się, witamy!

 

Już 26.03 o 18:00, do Dziupli ponownie zawita kilku świetnych żartownisiów, tym razem lokalnych! A co, że niby w Gnieźnie nie ma młodych, zdolnych, perspektywicznych stand-uperów? No tak średnio, ale są oni:

Kuba Ryska – Nawet w rodzinnym mieście mieszkał na ulicy Gnieźnieńskiej i spalił mu się dom. Aby nie kusić losu, przeprowadził się tutaj. Mieszka w Gnieźnie cztery lata, ale potrafi jednym tchem wymienić wszystkie atrakcje turystyczne. Wszystkie trzy. Miał biznes z bratem bliźniakiem, ale się poróżnili, dlatego warto kupić bilet, żeby miał za co żyć.

Tomasz „Karp” Bartkowiak – Kierowca zawodowy, kochany mąż i oddany ojciec. Jeśli chodzi o fakty, nie ma nic wspólnego z karpiami choć trochę zamula i często otwiera buzię ze zdziwienia. Fajny typ, z jednej cytryny potrafi wycisnąć sok z cytryny. Kuba Ryska pisał ten opis, żebyście kupili bilety.

Adrian Łucki – Kiedyś piłkarz z aspiracjami, teraz produkuje szczotki do ubikacji i, jak twierdzi jego szef, w tym też mógłby się podszkolić. Spełniony raper. Spełnił wszystkie wymagania, żeby wyjebali go z rap gry. Kiedyś chciał rzucić papierosy, ale nie trafił. Pali za sobą mosty, bo jak twierdzi, mocniej kopią. Ten opis też pisał Kuba.

Cyprian Natkaniec – Jako jedyny nie jest z Gniezna, ale ogarnia bilety i reklamę, więc witaj w ekipie stary. Założyciel czegoś tam, prowadzący i laureat sobie sprawdźcie na jego profilu. Nie da się go nie lubić, chyba, że ktoś nie lubi takich ludzi. No człowiek orkiestra, bez niego Poznań nadal byłby rozkopany. No warto kupić bilet, serio.

26.03 / 18:00 (wstęp od godz. 17:40)

* Podczas wydarzenia obowiązuje całkowity zakaz nagrywania występów.
* Organizator ma prawo wyprosić osoby zachowujące się nieodpowiednio z lokalu bez z możliwości otrzymania zwrotu kosztów za zakupione bilety.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Do Dziupli ponownie zawita kilku świetnych żartownisiów. A co, że niby w Gnieźnie nie ma młodych, zdolnych, perspektywicznych stand-uperów? Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Gniezno
Miejsce: Pub Dziupla
ul. Moniuszki 2 62-200
Data: 2023-03-26 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
26 marca
Godzina:
18:00
Koszt:
25PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/94484/Gniezno/Stand-up+Dziupla/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Pub Dziupla / Gniezno / KB
ul. Moniuszki 2
Gniezno,Wielkopolskie62-200Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia