poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SLS. VOL. 50 Flamingo (Chris Heenan / Adam Pultz Melbye / Christian Windfeld) (107071)

22 września / 20:00

25PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

SLS. VOL. 50 Flamingo (Chris Heenan / Adam Pultz Melbye / Christian Windfeld) (107071)

SLS. VOL. 50 Flamingo (Chris Heenan / Adam Pultz Melbye / Christian Windfeld). Zapraszamy na koncert w ramach cyklu “Spontaneous Live Series”, organizowanego przez Dragon Social Club i Trybunę Muzyki Spontanicznej.

Patronat medialny – Radio Afera
Partner koncertów – Moon Hostel Poznań
Dragon Social Club / godz. 20:00 / Scena MDK

Bilety:
Przedsprzedaż – 35 zł
Ulgowy przedsprzedaż (studenci / uczniowie / 60+) – 25 zł*

* po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej, legitymacji uczniowskiej lub dowodu osobistego w przypadku 60+.

 

Złoty jubileusz naszego spontanicznego cyklu koncertowego świętować będziemy w… akustycznej ciszy i głębi klarnetu kontrabasowego, wzmocnionego sprzężeniem zwrotnym kontrabasu i werbla doposażonego w tajemnicze obiekty. Duńsko-amerykańskie trio Flamingo dotrze do nas z multikulturowego Berlina i definitywnie zapanuje nad naszymi receptorami słuchu i wzroku. Post-akustyczne neverending story, podróż jedyna w swoim rodzaju.

Flamingo Trio:
Chris Heenan – klarnet kontrabasowy
Adam Pultz Melbye – FAAB (kontrabas wzmocniony sprzężeniem zwrotnym)
Christian Windfeld – werbel i obiekty

Adam Pultz Melbye, to duński kontrabasista, kompozytor i improwizator działający w obszarze brzmienia akustycznego i elektronicznego. Twórczość Adama obejmuje występy na żywo, instalacje dźwiękowe, oprawa muzyczna do tańca, teatru, filmu, multimediów, rzeźby, projektowania algorytmicznego i budowy instrumentów. Występował i wystawiał swoje prace w Europie, Australii, USA i Japonii, pojawiając się na blisko pięćdziesięciu albumach. Adam często występuje z półautonomicznymi systemami sprzężenia zwrotnego, takimi jak FAAB (Feedback-Actuated Augmented Bass) – kontrabas ze sprzężeniem zwrotnym stworzony we współpracy z Halldòrem Ùlfarssonem.

Chris Heenan jest amerykańskim kompozytorem/wykonawcą i twórcą muzyki eksperymentalnej, mieszkającym w Berlinie. Występuje na saksofonach, klarnecie basowym, klarnecie kontrabasowym i syntezatorze analogowym, zarówno solo, jak i w dużych grupach. Heenan wykorzystuje te instrumenty do badania nowych form muzycznych, hałasu i improwizacji, zarówno w swojej twórczości solowej, jak i we współpracy z kompozytorami i wykonawcami, takimi jak muzycy, tancerze i artyści wizualni.

Christian Windfeld, to duński perkusista/perkusjonalista, posiadający bogate doświadczenia na polach wielu stylistyk – od akademickiej klasyki po swobodne, dźwiękowe, elektroakustyczne eksploracje.

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zapraszamy na koncert w ramach cyklu “Spontaneous Live Series”, organizowanego przez Dragon Social Club Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Dragon Social Club
Zamkowa 3 61-768
Data: 2023-09-22 20:00:00

Szczegóły

Data:
22 września
Godzina:
20:00
Koszt:
25PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/107071/Pozna%C5%84/Spontaneous+Live+Series/?utm_source=pp&utm_medium=424