Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

PRIMA APRILIS W ZCK (94247)

1 kwietnia @ 18:00

40PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

PRIMA APRILIS W ZCK (94247)

Stand-Up zawita do Zbąszynia w najlepszym wykonaniu!

 

Już 1 kwietnia w Zbąszyńskim Centrum Kultury wystąpi dwóch genialnych przedstawicieli polskiego Stand-Upu!

 

Zapraszamy na nowe programy laureatów i finalistów wielu komediowych festiwali w Polsce!

 

Wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

 

Wystąpią:

 

Paweł Reszela – komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku la związany z województwem Lubuskim. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Komik, który ma niesamowity kontakt z publicznością i przez jego interakcje z widzami śmiało można powiedzieć, że nie ma dwóch takich samych występów w jego wykonaniu. Paweł na pewno jest jednym z najlepszych komików w kraju w improwizacji. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia.

 

Program „No i cyk!” na YouTube cieszy się coraz większą popularnością a widzowie stawiają Pawła w jednym szeregu z najbardziej znanymi komikami w Polsce.

 

Jego najnowszy program „MAJN ŻART” to ponad półtorej godziny żartów, które rozbawią Was do łez, czasem oburzą a jeden jest taki, że się nawet wzruszycie – ale tylko jeden! Co będzie w tym programie? Dużo o ojcostwie, sporo o zanikających funkcjach społecznych. Trochę o dziwnych relacjach z ojcem i jak sobie radzić z nadopiekuńczą żoną. Kilka spostrzeżeń o dziwnej sąsiadce. Będzie ostro i na pewno śmiesznie!

 

Oraz

 

Kuba Dąbrowski – Mój trzeci solowy program stand-upowy pt. „Pogrzebany” to najbardziej pokręcony i nieprzewidywalny materiał w karierze. Dowiecie się w nim jak przygotować młodych rodziców do wychowywania dzieci. Porozmawiamy również o internetowym hejcie. Nie zabraknie również tematów alkoholu czy życia komika.

Wszystko będzie oczywiście okraszone rozmową z Wami, bo zawsze jestem ciekawy kto przychodzi na moje występy.

 

Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Paweł Reszela – komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku lat związany z Sulechowem. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Niedawno można go było oglądać w trakcie II Rewalskiej Nocy Kabaretowej. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia. Kuba Dąbrowski – od 6 lat bawi publiczność nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Mieszka w Gdańsku. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Zbąszyń
Miejsce: Zbąszyńskie Centrum Kultury
Powstańców Wielkopolskich 12 64-360
Data: 2023-04-01 18:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Zbąszyńskie Centrum Kultury / Zbąszyń / KB
Powstańców Wielkopolskich 12
Zbąszyń,Wielkopolskie64-360Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia