Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Nowy spektakl komediowy (107728)

3 grudnia @ 16:00

140PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Nowy spektakl komediowy (107728)

Zapraszamy na nową komedię twórców popularnych spektakli "Triathlon Story" i "Dobry Wieczór Kawalerski". Czy porywacz może stać się ofiarą? O tym przekona się Adam, który urozmaica swoje monotonne życie nietypowym hobby – porywa kobiety i organizuje im romantyczne randki.

Młody mężczyzna z kompleksami i nudnym zawodem księgowego przy porwanych zmienia się w prawdziwego romantyka, serwując wykwitną kolację, wino i dopasowując wygląd zastawy do jej stroju. Randki kończy wypuszczeniem ofiary ze swojego mieszkania tuż po posiłku i rozmowie, ale tylko do czasu, aż znajduje się kobieta, która przejmuje inicjatywę i odwraca role w porwaniu… Sprawdź co się wydarzy!

Pełna humoru komedia dla dorosłych widzów, która z krzywym zwierciadle obrazuje relacje damsko-męskie i stawia pytania o miłość i związki.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Młody mężczyzna, Adam, zajmujący się zawodowo prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ma nietypową pasję w czasie wolnym od pracy – porywa kobiety i serwuje im wykwintne kolacje, po czy wypuszcza je na wolność. Wybiera je przypadkowo. Sprawa się komplikuje, kiedy jedna z porwanych kobiet, Elżbieta, zakochuje się w porywaczu a porwanie zaczyna traktować jako przygodę swojego życia. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Kino Teatr Apollo
ul. Ratajczaka 18 61-815
Data: 2023-12-03 16:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
3 grudnia
Godzina:
16:00
Koszt:
140PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/107728/Pozna%C5%84/Je%C5%9Bli+pragniesz+kobiety%2C+to+j%C4%85+porwij/?utm_source=pp&utm_medium=424