Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Niezwykła wędrówka Harolda Fry (491415)

22 czerwca @ 17:00

21.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Niezwykła wędrówka Harolda Fry (491415)

Film, oparty na bestsellerowej powieści Rachel Joyce, w reżyserii Hettie Macdonald, przenosi nas w świat głównego bohatera, Harolda Fry’a, którego rolę odgrywa znakomity Jim Broadbent. Harold jest samotnym i cichym człowiekiem, którego monotonne życie zostaje przełamane, gdy otrzymuje list, który zmienia wszystko. List ten pochodzi od dawnej przyjaciółki, Queenie, w którego treści znajduje się prośba o pomoc. Zamiast udzielić krótkiej odpowiedzi, Harold postanawia podjąć niezwykłą decyzję – wyruszać na długą podróż pieszo, aby osobiście dotrzeć do Queenie. Wierzy, że to, co zrobi, uratuje jej życie.
Linda Bassett wciela się w postać Queenie, kobiety, która kiedyś uratowała Harolda. Teraz to on chce jej pomóc. Harold wyrusza w tę samotną wędrówkę, nie mając przy sobie mapy ani telefonu. W swoich znoszonych butach przemierza kraj, spotykając po drodze różne osoby i doświadczając ich radosnych wspomnień i nieszczęśliwych historii. To podróż, która zmieni nie tylko jego życie, ale także sposób, w jaki postrzega siebie i innych.
Penelope Wilton, utalentowana aktorka, wciela się w kolejną ważną postać w filmie – żonę Harolda, Maureen, która pomaga mu na jego drodze do uratowania Queenie. Jej obecność i wsparcie stają się kluczowymi elementami w rozwoju fabuły, dodając filmowi jeszcze więcej emocji i głębi.
„Niezwykła wędrówka Harolda Fry” to nie tylko opowieść o jednym człowieku poszukującym ratunku dla innej osoby. To również historia o zrozumieniu, samoodkryciu i odbudowie. Harold, który nigdy wcześniej nie robił niespodzianek i rzadko wychodził z domu, musi stawić czoła własnym lękom i przekraczać granice swojej strefy komfortu. Ta niezwykła podróż staje się dla niego okazją do odkrycia samego siebie i zrozumienia, że czasami trzeba przekroczyć własne ograniczenia.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Jarocin
Miejsce: Sala Kina Echo 2
Gołębia 5 63-200
Data: 2023-06-22 17:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Kino Echo / Jarocin /B24
Gołębia 1
Jarocin,Wielkopolska63-200Polska
+ Google Map