Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego i nie tylko (102215)

15 października @ 17:00

140PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego i nie tylko (102215)

Koncert "Z Tobą chcę oglądać świat" – największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego i nie tylko. To niezwykłe wydarzenie muzyczne, w znacznej części, jest poświęcone pamięci Zbigniewa Wodeckiego – wspaniałego artysty, który pozostawił po sobie niezapomniane utwory. W programie znalazły się również przeboje innych polskich wykonawców, które na stałe wpisały się na listę największych polskich przebojów. Usłyszymy piosenki z repertuaru: Wojciecha Młynarskiego, Zdzisławy Sośnickiej, Czesława Niemena, Alicji Majewskiej, Krzysztofa Krawczyka, Anny Jantar, Andrzeja Zauchy i zespołu Maanam.

Na scenie zobaczymy charyzmatycznych wokalistów, którzy mają już w swoim dorobku udziały w popularnych telewizyjnych programach muzycznych (m.in. The Voice of Poland), nagrody muzyczne i ciekawe wydarzenia, z gwiazdami polskiej sceny: Wiolę Malchar-Orynicz, Annę Buczkowską, Daniela Cebulę-Orynicza oraz Kacpra Batora. Wykonawcom będzie towarzyszyć 11-osobowy zespół instrumentalny pod kierownictwem wybitnego pianisty – Dawida Makosza.

Koncert "Z Tobą chcę oglądać świat", to nie tylko wyjątkowe wydarzenie muzyczne, ale także chwila refleksji nad artystycznym dziedzictwem polskiej piosenki, jej wpływem na kształtowanie polskiej sceny muzycznej. Podczas wydarzenia publiczność będzie miała okazję odkryć na nowo piękno, znanych od lat, przebojów. Będzie to niezapomniana podróż przez różne style muzyczne, od popu, jazzu, rocka po ballady, które wyróżniają się nie tylko pięknem kompozycji, ale także wspaniałymi tekstami wybitnych autorów takich, jak: Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta czy Jacek Cygan. Usłyszymy m.in.: Zacznij od Bacha, Z Tobą chcę oglądać świat, Lubię wracać tam, gdzie byłem, Chałupy welcome to, Jeszcze w zielone gramy, Cykady na Cykladach, Odkryjemy miłość nieznaną, Cest la vie, Nic nie może wiecznie trwać.

Wykonawcy:
– Wiola Malchar-Orynicz – aktorka, pedagog, związana od wielu lat z Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. W 2011 uzyskała dyplom aktora dramatycznego, przyznawany przez ZASP. Debiutując w Gliwickim Teatrze Muzycznym, spektaklem "High School Musical" w reż. T. Dutkiewicza, rozpoczęła współpracę z wieloma teatrami w Polsce. W swoim dorobku posiada nagrania studyjne m.in. z Marcinem Wyrostkiem.
– Anna Buczkowska – wokalistka, uczestniczka telewizyjnych programów muzycznych: Must be the music, Bitwa na głosy, czy 13.edycji The Voice of Poland oraz międzynarodowego projektu Eireborne (jedyna, polska wokalistka u boku Toby’ego Francisa). Przez 5 lat związana z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, obecnie wokalistka zespołów Carrantuohill (muzyka celtycka) i Your Crush. Wśród artystów, z którymi współpracowała, są: Andrzej Piaseczny, Adam Makowicz, Lynn Hilary, Toby Francis, Kuba Badach, Majka Jeżowska, Lanberry.
– Daniel Cebula-Orynicz – wokalista, wykładowca akademicki, trener zespołów wokalnych, producent muzyczny. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach. Doktorant Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Finalista 6. edycji The Voice of Poland oraz laureat Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich ,,Pejzaż bez Ciebie" poświęconej pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Współpracuje m.in. z: Teatrem Rozrywki w Chorzowie,  Filharmonią Zabrzańską, Orkiestrą Em Band. Na swoim koncie ma wspólne projekty muzyczne z: Marcinem Wyrostkiem, Edytą Górniak, Margaret, Natalią Kukulską czy Stanisławem Soyką.
– Kacper Bator – wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów. Śpiewał u boku m.in.: Grażyny Łobaszewskiej, Mietka Szcześniaka, Anny Gadt, i Roberta Janowskiego Na swoim koncie ma m.in.: Grand Prix w Konkursie ,,Śpiewaj Razem z Nami”, nagroda jury w konkursie polskiej piosenki lat 60. i 70. ,,Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”, a także udział w koncercie ,,Betlejem w Polsce”, z towarzyszeniem orkiestry Adama Sztaby. Pracuje nad wydaniem autorskiej płyty.

Pomysłodawcami i realizatorami Koncertu są: Wiola Malchar-Orynicz i Daniel Cebula-Orynicz.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Niezwykłe wydarzenie muzyczne, w znacznej części, jest poświęcone pamięci Zbigniewa Wodeckiego – wspaniałego artysty, który pozostawił po sobie niezapomniane utwory. W programie znalazły się również przeboje innych polskich wykonawców, które na stałe wpisały się na listę największych polskich przebojów. Usłyszymy piosenki z repertuaru: Wojciecha Młynarskiego, Zdzisławy Sośnickiej, Czesława Niemena, Alicji Majewskiej, Krzysztofa Krawczyka, Anny Jantar, Andrzeja Zauchy i zespołu Maanam. Na scenie zobaczymy charyzmatycznych wokalistów, którzy mają już w swoim dorobku udziały w popularnych telewizyjnych programach muzycznych (m.in. The Voice of Poland), nagrody muzyczne i ciekawe wydarzenia, z gwiazdami polskiej sceny: Wiolę Malchar-Orynicz, Annę Buczkowską, Daniela Cebulę-Orynicza oraz Kacpra Batora. Wykonawcom będzie towarzyszyć 11-osobowy zespół instrumentalny pod kierownictwem wybitnego pianisty – Dawida Makosza. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Kalisz
Miejsce: Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
ul. Nowy Świat 28-30 62-800
Data: 2023-10-15 17:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
15 października
Godzina:
17:00
Koszt:
140PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/102215/Kalisz/Z+Tob%C4%85+chc%C4%99+ogl%C4%85da%C4%87+%C5%9Bwiat%21/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego / Kalisz / KB
ul. Nowy Świat 28-30
Kalisz,Wielkopolskie62-800Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia