Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Mama na obrotach wkracza na STAND-UPową scenę (97996)

24 czerwca @ 17:00

98PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Mama na obrotach wkracza na STAND-UPową scenę (97996)

"Mój pierwszy raz" to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów!

Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! – mówi twórczyni własnego stand upu.

Program w całości stworzony i spisany jest przez Mamę Na Obrotach. W dopracowaniu go pomagają najbardziej cenione postacie ze scen teatralno – komediowych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

„Mój pierwszy raz” to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów! Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! – mówi twórczyni własnego stand upu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Słupca
Miejsce: Miejski Dom Kultury
ul. Traugutta 5 62-400
Data: 2023-06-24 17:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
24 czerwca
Godzina:
17:00
Koszt:
98PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/97996/S%C5%82upca/Stand-up+Mama+Na+Obrotach/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Miejski Dom Kultury / Słupca / KB
ul. Traugutta 5
Słupca,Wielkopolskie62-400Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia