Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert “Od Klasyki do Rozrywki” (104636)

14 października @ 18:00

60PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Koncert "Od Klasyki do Rozrywki" (104636)

Czworo wspaniałych artystów z różnych gatunków muzycznych, których połączył właśnie ten wyjątkowy koncert. Jakub Herfort to zwycięzca 9 edycji programu "Mam talent" – obdarzony głęboką barwą głosu tenorowego dobrze czuje się w repertuarze klasycznym takim jak utwory operetkowe np. Usta milczą, dusza śpiewa lub "Gdybym był bogaczem "z musicalu Skrzypek na dachu, po utwory rozrywkowe i światowe standardy. Jacek Silski zwany też " Śląskim słowikiem" to były solista Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, który obecnie poza klasyką wykonuje również własne kompozycje takie jak "Mona Lisa" czy "List do morza" osiągające w Internecie rekordy odsłon. Krzysztof Koniarek – wielkopolanin , który podbija śląskie szlagierowe listy muzyczne . Znany m.in. z telewizji TVS. Zdobywca Hitu Roku 2021 Telewizji TVS. Ponad 25 lat na scenie to dorobek wielu znanych i śpiewanych chętnie przez publiczność na koncertach przebojów takich jak Daj mi te chwile, Dziewczyna z promenady, Życzę dzisiaj Ci czy jedna z najnowszych – A ja lubię deszcz.

Piotr Kuźniak – wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista. Członek oraz solista Poznańskich Słowików. Brał udział w nagraniu płyty "Poznańskie Słowiki Śpiewają", z utworami Mozarta, Chopina, a także Paderewskiego. W 1993 roku, po reaktywacji Trubadurów, zastąpił Krzysztofa Krawczyka. Sporą popularność przyniosły mu interpretacje piosenek Czesława Niemena. Od 2012 roku Kuźniak to również członek formacji Poznakowski Band.

Nie może Was zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu muzycznym sezonu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Czworo wspaniałych artystów z różnych gatunków muzycznych ktorych polączył własnie ten wyjatkowy koncert. Jakub Herfort to zwycięzca 9 edycji programu “Mam talent” – obdarzony głęboką barwą głosu tenorowego dobrze czuje się w repertuarze klasycznym takim jak utwory operetkowe np.Usta milczą, dusza spiewa lub “Gdybym był bogaczem “z musicalu Skrzypek na dachu, po utwory rozrywkowe i światowe standardy. Jacek Silski zwany też ” Śląskim słowikiem” to były solista Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, który obecnie poza klasyką wykonuje również własne kompozycje takie jak “Mona Lisa” czy “List do morza” osiągające w internecie rekordy odsłon. Krzysztof Koniarek – wielkopolanin , który podbija śląskie szlagierowe listy muzyczne . Znany m.in. z telewizji TVS. Zdobywca Hitu Roku 2021 Telewizji TVS. Ponad 25 lat na scenie to dorobek wielu znanych i śpiewanych chętnie przez publiczność na koncertach przebojów takich jak Daj mi te chwile, Dziewczyna z promenady, Życzę dzisiaj Ci czy jedna z najnowszysch – A ja lubię deszcz. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Wągrowiec
Miejsce: Wągrowiec Hala Sportowa
ul. Kcyńska 48 62-100
Data: 2023-10-14 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
14 października
Godzina:
18:00
Koszt:
60PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/104636/W%C4%85growiec/Koncert+Od+Klasyki+do+Rozrywki/?utm_source=pp&utm_medium=424