Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert Dla Ciebie Mamo – najpiekniejsze melodie świata (91308)

21 maja @ 17:00

130PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Koncert Dla Ciebie Mamo - najpiekniejsze melodie świata (91308)

Koncert Dla Ciebie Mamo – Najpiękniejsze Melodie Świata z towarzyszeniem Orkiestry Salonowej Moderato – to unikatowy projekt na polskiej scenie muzycznej, który w tej formule pojawia się po raz pierwszy.

– Wybitni soliści i muzycy.

– Najpiękniejsze melodie świata.

– Wiedeńskie salony i światowa estrada.

– Wyrafinowany klimat muzyczny

– Eleganckie słowo.

Wszystko to na jednej scenie a całość dopełniona perfekcyjnie dobraną sferą kreacji artystycznej.

Soliści polskiej sceny operowej i operetkowej występujący na największych scenach w Polsce i za granicą zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Klasyka przeplatać będzie się z polską i światową estradą wokalnie i orkiestrowo.

Joanna Horodko – sopranistka. Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych. Artystka współpracująca z teatrami i filharmoniami w całej Polsce. Koncertująca także za granicą.
Emilia Zielińska – uznana solistka polskiej sceny operetkowej o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych.
Mariusz Adam Ruta – tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta także koncertowy.
Mirosław Niewiadomski – wybitny Polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej oklaskiwanych tenorów.

Orkiestra salonowa MODERATO to muzycy, tworzący niepowtarzalną atmosferę i specyficzny klimat muzyki wiedeńskich salonów i koncertów promenadowych. Występy orkiestry znane są z charakterystycznego, wyrafinowanego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niesamowite doznań odbiorcom sztuki. Dyryguje Orlin Bebenow – szef artystyczny autor aranżacji większości utworów. O słowo zadba Renata Brukiewicz, organizatorka koncertu jedyna prowadząca w Polsce specjalistka savoir vivre. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki. Dla Was zaśpiewamy bo Was kochamy!!! W Koncercie z okazji Dnia Matki wezmą udział znakomici soliści polskich scen muzycznych. Usłyszymy przeboje muzyki filmowej i musicalowej a także standardy muzyki światowej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Gniezno
Miejsce: Pałac Balcerowo, Letnia Sala Koncertowa
Wrzesińska 24 62-200
Data: 2023-05-21 17:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
21 maja
Godzina:
17:00
Koszt:
130PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91308/Gniezno/Dla+Ciebie+Mamo/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Pałac Balcerowo, Letnia Sala Koncertowa / Gniezno / KB
Wrzesińska 24
Gniezno,Wielkopolskie62-200Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia