Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert dla Ciebie Mamo (96883)

28 maja @ 16:00

60PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Koncert dla Ciebie Mamo (96883)

Troje wspaniałych artystów z różnych gatunków muzycznych , których połączył koncert stworzony specjalnie z okazji Dnia Matki.

Jakub Herfort to zwycięzca 9 edycji programu "Mam talent" – obdarzony głęboką barwą głosu tenorowego dobrze czuje się w repertuarze klasycznym takim jak utwory operetkowe np.Usta milczą, dusza spiewa lub "Gdybym był bogaczem "z musicalu Skrzypek na dachu, po utwory rozrywkowe i światowe standardy. Jacek Silski zwany też " Śląskim słowikiem" to były solista Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, który obecnie poza klasyką wykonuje również własne kompozycje takie jak "Mona Lisa" czy "List do morza" osiągające w internecie rekordy odsłon. Krzysztof Koniarek – wielkopolanin , który podbija śląskie szlagierowe listy muzyczne . Znany m.in. z telewizji TVS. Zdobywca Hitu Roku 2021 Telewizji TVS. Ponad 25 lat na scenie to dorobek wielu znanych i śpiewanych chętnie przez publiczność na koncertach przebojów takich jak Daj mi te chwile, Dziewczyna z promenady, Życzę dzisiaj Ci czy jedna z najnowszysch – A ja lubię deszcz. Ten tercet gwarantuje różnorodność muzyczną i repertuarową, wiele uśmiechu i dobrej zabawy , ale także szyk i elegancję sceniczną . Ponad dwie godziny wyjątkowej podróży muzycznej "od opery po szlagiery".

Zapraszamy

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Troje wspaniałych artystów z różnych gatunków muzycznych , których połączył koncert stworzony specjalnie z okazji Dnia Matki. Jakub Herfort to zwycięzca 9 edycji programu „Mam talent” – obdarzony głęboką barwą głosu tenorowego dobrze czuje się w repertuarze klasycznym takim jak utwory operetkowe np.Usta milczą, dusza spiewa lub „Gdybym był bogaczem „z musicalu Skrzypek na dachu, po utwory rozrywkowe i światowe standardy. Jacek Silski zwany też ” Śląskim słowikiem” to były solista Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, który obecnie poza klasyką wykonuje również własne kompozycje takie jak „Mona Lisa” czy „List do morza” osiągające w internecie rekordy odsłon. Krzysztof Koniarek – wielkopolanin , który podbija śląskie szlagierowe listy muzyczne . Znany m.in. z telewizji TVS. Zdobywca Hitu Roku 2021 Telewizji TVS. Ponad 25 lat na scenie to dorobek wielu znanych i śpiewanych chętnie przez publiczność na koncertach przebojów takich jak Daj mi te chwile, Dziewczyna z promenady, Życzę dzisiaj Ci czy jedna z najnowszysch – A ja lubię deszcz. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Łekno
Miejsce: Sala widowiskowa w Łeknie
Polna 62-105
Data: 2023-05-28 16:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
28 maja
Godzina:
16:00
Koszt:
60PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/96883/%C5%81ekno/Koncert+-+Dla+Ciebie+Mamo/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Sala widowiskowa w Łeknie / Łekno / KB
Polna
Łekno,Wielkopolskie62-105Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia