Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

JEDZIEMY PO WAS (103913)

23 września @ 17:00

55PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

JEDZIEMY PO WAS (103913)

Szanowni Państwo,
Z wielką przyjemnością pragniemy Was serdecznie zaprosić na niezapomniany wieczór pełen śmiechu, rozrywki i zabawy z okazji występu kabaretu K2! Wydarzenie odbędzie się w Sali Koncertowej w Zalasewie w dniu 23 września 2023 roku o godzinie 17:00. Kabaret K2, znany z doskonałych skeczy, komediowych występów i dowcipnych puent, zapewni Wam niepowtarzalną dawkę humoru, która rozśmieszy wszystkich do łez. To idealna okazja, aby w miłej atmosferze spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, delektując się mistrzowskimi występami artystycznymi.
 
OPIS PROGRAMU
 
"Jedziemy po Was" to kolejny program kabaretu K2. Jak zawsze będzie  śmiesznie, ostro i nieprzewidywalnie. Tym razem śmiejemy się sami z siebie, czyli z ludzi…czyli z Was i nas. Nie zabraknie improwizacji i kontaktu z publicznością. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno. 

Nasze żarty nie mają brody, za to mają berewiii. 
 
 
Szczegóły wydarzenia:
Data: 23 września 2023 roku
Godzina: 17:00
Miejsce: Sala Koncertowa w Zalasewie
Adres: Ul. Jana Heweliusza 26

 
Cena biletów wynosi 55 złotych. Bilety można zakupić przez stronę internetową kupbilecik.pl Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy wcześniejszy zakup biletów, aby mieć pewność swojego udziału w tym wyjątkowym występie. Dołączcie do nas i wspólnie spędźmy niezapomniany wieczór pełen śmiechu i radości! Serdecznie zapraszamy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kabaret K2 powstał w legendarnej zielonogórskiej “Gębie”. Powołany do życia w maju 2012 – od razu został dostrzeżony na Festiwalach Kabaretowych – na których otrzymał główne nagrody. W jego skład wchodzi BARCIŚ (Bartosz Klauziński) i MIMI (Michał Zenkner). Niektórzy z Was, kojarzą ich pewnie z kabaretów: “Hlynur” i “Babeczki z Rodzynkiem”, których byli liderami. Przez lata znajomości udało się im wypracować wzajemne, prywatne rozumienie, które z powodzeniem przenoszą na scenę. Kabaret jest żywy, oparty na stałym kontakcie z publicznością i ze sobą nawzajem – sporo improwizowany. W skeczach znajdziecie zarówno świeże obserwacje obyczajowe jak i spora dawkę absurdu. Kabaret K2, tym razem przedstawi swój najnowszy program pt.: “Cudze nieszczęścia – Twoja radość” Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Zalasewo
Miejsce: Swarzędzka Sala Koncertowa
ul. Jana Heweliusza 26 62-020
Data: 2023-09-23 17:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
23 września
Godzina:
17:00
Koszt:
55PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/103913/Zalasewo/Kabaret+K2/?utm_source=pp&utm_medium=424