- Akcja policji na Morasku w Poznaniu. Co się stało?
- Ekologiczny plac zabaw z odzysku powstał w Poznaniu. Dzieci były zachwycone!
- Wiadomości z Wielkopolski. Co się dzieje w Wielkopolsce? (1 czerwca 2023)
- Wiadomości z Poznania. Co się dzieje w Poznaniu? (1 czerwca 2023)
- Dzień Dziecka w Urzędzie Miasta Poznania. Co można zmienić w mieście?

Imię – W. Malajkat, M. Foremniak, S. Bobrowski, D. Krempa, M. Hycnar / M. Banasiuk (99006)
15 września @ 17:30
120PLNW tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

"Imię", to francuska sztuka, której ekranizacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Nakręcony w 2013 roku film otrzymał dwa Cezary oraz trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany).
Dobrze napisane, dowcipne dialogi i wyraziste postaci, to komediowe atuty "Imienia", sztuki jednocześnie nie pozbawionej refleksji. Spektakl "Imię" wyprodukowany w 2016 roku, dziś zaliczany jest do najlepszych polskich produkcji. Akcja rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Zaproszeni goście, to przyjaciel domu, puzonista – Claude (Marcin Hycnar / Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca – Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa).
W tym gronie przebieg spotkania wydawał się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: Czy macie już jakiś pomysł na imię?
Obsada gwarantowana:
– Małgorzata Foremniak
– Dorota Krempa
– Szymon Bobrowski
– Wojciech Malajkat
– Marcin Hycnar / Mateusz Banasiuk
Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
—
„Imię”, to francuska sztuka, której ekranizacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Nakręcony w 2013 roku film otrzymał dwa Cezary oraz trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany). Dobrze napisane, dowcipne dialogi i wyraziste postaci, to komediowe atuty „Imienia”, sztuki jednocześnie nie pozbawionej refleksji. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
—
Miasto: Konin
Miejsce: Dom Kultury Oskard
Aleje 1 Maja 7 62-510
Data: 2023-09-15 17:30:00