Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Grzegorz Kupczy Akustycznie 40-lecie płyty Turbo „Dorosłe Dzieci” (95657)

21 maja @ 18:00

70PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Grzegorz Kupczy Akustycznie 40-lecie płyty Turbo "Dorosłe Dzieci" (95657)

Na taki koncert czekał Jarocin. Już 21 maja w Jarocinie zagra Grzegorz Kupczyk Akustycznie – Śpiewa Turbo (40-lecie płyty Dorosłe Dzieci). 

Sensacyjny projekt słynnego, wieloletniego wokalisty zespołu Turbo , znanego z takich przebojów, jak "Dorosłe dzieci", "Jaki był ten dzień" czy "Smak ciszy", współpracujący w przeszłości także z zespołami Non Iron, Ceti, Esquarial oraz Czesławem Niemenem.

Legendarnemu wokaliście, znanemu z takich zespołów jak Turbo, Non Iron, Ceti, będzie towarzyszyło dwóch wirtuozów gitary: Janusz Musielak (Non Iron) i Wojciech Kubiak (Blues Figters). Muzycy swój występ dedykują kultowej płycie "Dorosłe dzieci". W tym roku mija 40 lat od wydania debiutanckiego albumu grupy Turbo i jednocześnie pierwszej płyty artysty. Jeden z najważniejszych albumów polskiego rocka wydany został 40 lat temu. Grzegorz Kupczyk postanowił odpowiednio uczcić to wydarzenie! Zapraszamy na świętowanie z nami 40-lecia albumu "Dorosłe dzieci" ! Wydarzenie jest biletowane. Bilety dostępne w klubie i w internecie.

Spotkanie z Artystą (ograniczona ilość miejsc) – 17.00
Bramka – 17.30
Start koncertu – 18.00

Bilety:
Przedsprzedaż 70zł
Bilety VIP 100zł (w ramach biletów VIP przed koncertem odbędzie się spotkanie z Artystą a każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy gadżet).

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zapraszamy na wyjątkowy koncert celebrujący 40 lecie działalności scenicznej Grzegorza Kupczyka! Na koncercie jubileuszowym z Grzegorzem wystąpi CETI! Tego wieczoru usłyszycie największe hity z całego okresu kariery Grzegorza oraz piosenki z płyty „OCZY MARTWYCH MIAST” nominowanej do FRYDERYKÓW. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Jarocin
Miejsce: Kontrapunkt
Poznańska 2 63-200
Data: 2023-05-21 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
21 maja
Godzina:
18:00
Koszt:
70PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95657/Jarocin/Grzegorz+Kupczyk/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Kontrapunkt / Jarocin / KB
Poznańska 2
Jarocin,Wielkopolskie63-200Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia