Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Galowy Koncert Charytatywny KAPELE SERC (483695)

27 maja @ 18:00

30.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Galowy Koncert Charytatywny KAPELE SERC (483695)

Zespół Tańca Polskiego WRONKI zaprasza na Galowy Koncert Charytatywny “Kapele Serc”, który odbędzie się 27 maja 2023 roku o godz. 18:00 w Dużej Sali Wronieckiego Ośrodka Kultury.

“Kapele Serc” to ogólnopolska akcja charytatywna organizowana pod patronatem Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF®, której celem jest niesienie pomocy osobom potrzebującym.

Od roku 2014 Zespół Tańca Polskiego “Wronki” Wronieckiego Ośrodka Kultury przy wsparciu Wronieckiego Stowarzyszenia Kultury aktywnie włącza się w akcję organizując Galowe Koncerty Charytatywne, z których całkowity dochód przekazywany jest na rzecz osób potrzebujących pomocy.
To wyjątkowo cenna inicjatywa, do udziału w której zapraszamy również Państwa – naszych widzów, przyjaciół i sympatyków – ludzi otwartych serc.

Ponadto, jak co roku, również podczas tegorocznej edycji do udział w akcji zaproszenie przyjęli wyjątkowi ludzie, w tym także osoby publiczne, przekazując wartościowe przedmioty na charytatywną licytację. Mamy nadzieję, że spotka się to z Państwa ciepłym i hojnym przyjęciem.

Tegoroczny Galowy Koncert Charytatywny „Kapele Serc” będzie okazją do podziwiania piękna polskiego folkloru, podczas artystycznej podróży po różnych regionach Polski. Ponadto, w związku z przypadającym w przeddzień koncertu Dniem Matki, będzie on okazją do spotkania z wyjątkowością, ponadczasowością i wieloznacznością symbolu kobiety – matki. Symbolu, który od wieków obecny jest w sztuce dając artystom przestrzeń do interpretacji świata, relacji i ról, które przyjmujemy w życiu stając się jednocześnie twórcami i odbiorcami codzienności.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Stanisława Niezborały – podopiecznego Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Wronki
Miejsce: Duża Sala WOK
Poznańska 59 64-510
Data: 2023-05-27 18:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Duża Sala WOK / Wronki /B24
Poznańska 59
Wronki,Wielkopolska64-510Poland
+ Google Map