piątek, 1 grudnia, 2023
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Filip Puzyr w całkowicie nowym programie (100702)

20 czerwca / 19:00

35PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Filip Puzyr w całkowicie nowym programie (100702)

Drogi widzu, sympatyku lub przypadkowy użytkowniku internetu. Jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że nie wrócę do domu. Będę jadł hot-dogi, srał na stacjach i w wolnych chwilach chodził na basen. Spędzę kilka dni w nieprzerwanym towarzystwie mojego supportu, który mimo posiadania wielu pięknych przymiotów, nie jest całkowicie pozbawiony drobnych, irytujących ułomności, jak na przykład głośne chrapanie. Prawdopodobnie wezmę rolki, ale ich nie założę. Spakuję książkę ale jej nie otworzę, zapomnę szczoteczki, zgubię ładowarkę, a front auta zamienię w zbiorową mogiłę stawonogów. Zasnę grubo po dwunastej, w niezbyt ekskluzywnym, aczkolwiek schludnym pokoju, dorwanym po promocji na airbnb, lecz zanim to się wydarzy, na godzinę zamienię się w wygłodzonego szympansa, a każdy Twój śmiech będzie mi paczką keczupowych czitosów.

Przyjeżdżam z całkiem nowym programem, który nie ma jeszcze nazwy ale przecież wiele rzeczy nie miało kiedyś nazwy, a ludzie i tak na to umierali. Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy.

 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Filip Puzyr – Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Piła
Miejsce: Scena Bar & Restaurant
Piastów 15 64-920
Data: 2023-06-20 19:00:00

Szczegóły

Data:
20 czerwca
Godzina:
19:00
Koszt:
35PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/100702/Pi%C5%82a/Stand-up%3A+Filip+Puzyr/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Scena Bar & Restaurant / Piła / KB
Piastów 15
Piła, Wielkopolskie 64-920 Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia