Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dla Ciebie Mamo – Najpiękniejsze Melodie Świata (90313)

25 maja @ 18:30

140PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Dla Ciebie Mamo - Najpiękniejsze Melodie Świata (90313)

Koncert Dla Ciebie Mamo – Najpiękniejsze Melodie Świata z towarzyszeniem Orkiestry Salonowej Moderato – to unikatowy projekt na polskiej scenie muzycznej, który w tej formule pojawia się po raz pierwszy.

– Gwiazdorska obsada.
– Wybitni soliści i muzycy.
– Najpiękniejsze melodie świata.
– Wiedeńskie salony i światowa estrada.
– Wyrafinowany klimat muzyczny.
– Eleganckie słowo.

Wszystko to na jednej scenie dzięki zaproszonym artystom, którym towarzyszyć będzie orkiestra i prowadząca. Całość dopełniona perfekcyjnie dobraną sferą kreacji artystycznej.

Soliści polskiej sceny operowej i operetkowej występujący na największych scenach w Polsce i na świecie zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Klasyka przeplatać będzie się z polską i światową estradą wokalnie i orkiestrowo.

Edyta Piasecka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych solistek sceny operowej. Solistka min: Opery Narodowej i Opery Krakowskiej z niezliczoną ilością głównych ról operowych oraz nagród w tym nagroda Gwiazda Wokalistyki.
Emilia Zielińska – uznana solistka polskiej sceny operetkowej o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych.
Mariusz Adam Ruta – tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta także koncertowy.
Mirosław Niewiadomski – wybitny Polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej oklaskiwanych tenorów.
Orkiestra salonowa MODERATO z Bydgoszczy, to gruntownie wykształceni muzycy, tworzący niepowtarzalną atmosferę i specyficzny klimat muzyki wiedeńskich salonów i koncertów promenadowych. Występy orkiestry znane są z charakterystycznego, wyrafinowanego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niesamowite doznań odbiorcom sztuki.
Dyryguje Orlin Bebenow – szef artystyczny autor aranżacji większości utworów.

O słowo zadba Renata Brukiewicz, organizatorka koncertów i gali, jedyna prowadząca w Polsce specjalistka savoir vivre. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki. Dla Was zaśpiewamy bo Was kochamy!!! W Koncercie z okazji Dnia Matki wezmą udział znakomici soliści polskich scen muzycznych. Usłyszymy przeboje muzyki filmowej i musicalowej a także standardy muzyki światowej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Ostrów Wielkopolski
Miejsce: Ostrowskie Centrum Kultury
ul. Wolności 2 63-400
Data: 2023-05-25 18:30:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Ostrowskie Centrum Kultury / Ostrów Wielkopolski / KB
ul. Wolności 2
Ostrów Wielkopolski,Wielkopolskie63-400Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia