Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

„Co w kinie” – Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Beata Różalska, Antoni Machoń, Michał Głowacki (95773)

23 czerwca @ 19:30

115PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

"Co w kinie" - Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Beata Różalska, Antoni Machoń, Michał Głowacki (95773)

Improłajzers – to grupa pełna indywidualistów, których połączyła improwizacja. Łączą ich przeciwieństwa, różnią podobieństwa. To mieszanka napoju energetycznego z melisą, kawioru z pasztetową. Jednak dzięki otwartości i braku hamulców na scenie potrafią stworzyć idealną harmonię wywołującą salwy śmiechu. 

Zapewne każdemu z Was zdarza się znudzonemu siedzieć w domu, przerzucać kolejne strony kolorowych pism i czytać przepisy na pieczeń wieprzową w pomarańczach. Po upieczeniu – zamiast szczęścia i dobrego smaku – czujecie gorycz pomarańczy. Bo wiadomo – biała, gruba skórka… I tak wsiąkło, że nawet tego co w środku, nie da się okroić i uratować. W strugach łez własnych, oraz łez głodnej gawiedzi, partnera lub partnerki życiowej, ciskającej z rozczarowania rybimi spojrzeniami, do głowy przychodzi Wam myśl: "A ciekawe… co w kinie?" Właśnie na to pytanie śpieszymy się odpowiedzieć! Zobaczycie wszystko to, co w kinie, i tym starym, i tym współczesnym – chcielibyście zobaczyć. Mnóstwo improwizowanych scen, kulisy życia sław, przegląd ciekawych postaci, śpiewane rozterki. To wszystko wydarzy się tylko raz, bo to publiczność danego spektaklu decyduje co w kinie zobaczy! I spokojnie, w kinie nikt nie wyciąga na scenę! 

To improwizowane, około 100-minutowe show, pełne zabawnych skeczy i piosenek. Improłajzers swoich widzów kocha, lubi, szanuje. Dlatego na finał pozwoli publiczności wyreżyserować i stworzyć zupełnie nowy film: Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Beata Różalska, Antoni Machoń, Michał Głowacki.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

„Nieoczytani” to prapremiera komediowego show z oprawą muzyczną na żywo, w którego obsadzie znajdują się artyści z całej polski, których znacie z teatrów, telewizji, kina, kabaretu. To wydarzenie pełne zwariowanych skeczy, scen, piosenek. A to wszystko… improwizując! Spektakl uchyli rąbka tajemnicy improwizacji komediowej, teatralnej, kabaretowej. Dzięki niemu zakochasz się w „impro”! I spokojnie… Nikt nie będzie wyciągany na scenę, także śmiało można siadać w pierwszym rzędzie! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Kalisz
Miejsce: Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
ul. Nowy Świat 28-30 62-800
Data: 2023-06-23 19:30:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
23 czerwca
Godzina:
19:30
Koszt:
115PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95773/Kalisz/Impro%C5%82ajzers/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego / Kalisz / KB
ul. Nowy Świat 28-30
Kalisz,Wielkopolskie62-800Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia