Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Autor: Giuseppe Della Misericordia (93823)

15 kwietnia @ 18:00

60PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Autor: Giuseppe Della Misericordia (93823)

Wyobraź sobie, że Twoja jedyna, ukochana córka przedstawia Ci narzeczonego, o którym wiesz coś, czego ona nie wie (i z czego na pewno nie byłaby zadowolona)? Nie możesz jednak ujawnić tej wiedzy, bo wówczas i Twój sekret ujrzałby światło dzienne… Co by się wtedy stało?

Warto się nad tym zastanowić, bo nieprawdopodobne zbiegi okoliczności zdarzają się w życiu częściej, niż nam się wydaje. W ich wyniku zwyczajne zdarzenia nabierają niezwyczajnego przebiegu.

Spektakl „Przedstawię ci tatę” to inteligentna, dynamiczna komedia omyłek – doskonała, by spędzić miły wieczór w teatrze. W zabawny sposób pokazuje tematykę związaną z relacjami międzyludzkimi. Stawia pytanie o naturę kłamstwa, o to czy próbując oszukać innych, nie oszukujemy tak naprawdę samych siebie? W przedstawieniu poznajemy bohaterów, którzy mogliby być naszymi sąsiadami, a ich perypetie w równej mierze bawią co skłaniają do refleksji. Życie przeniesione na teatralną scenę zyskuje nie tylko głębi, ale też humoru. Przerysowanie i dystans są doskonałym narzędziem do zastanowienia się nad tematem ważnym, choć trudnym.

Realizatorzy:
Autor Giuseppe Della Misericordia
Reżyseria Robert Czechowski
Scenografia i kostiumy Adam Łucki
Opracowanie muzyczne Damian-Neogenn-Lindner
Inspicjentka Beata Sobicka-Kupczyk

Obsada:
Ewa Dobrucka
Katarzyna Hołyńska
Marta Frąckowiak
Paweł Wydrzyński
Robert Kuraś

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Spektakl „Przedstawię ci tatę” to inteligentna, dynamiczna komedia omyłek – doskonała, by spędzić miły wieczór w teatrze. W zabawny sposób pokazuje tematykę związaną z relacjami międzyludzkimi. Stawia pytanie o naturę kłamstwa, o to czy próbując oszukać innych, nie oszukujemy tak naprawdę samych siebie? W przedstawieniu poznajemy bohaterów, którzy mogliby być naszymi sąsiadami, a ich perypetie w równej mierze bawią co skłaniają do refleksji. Życie przeniesione na teatralną scenę zyskuje nie tylko głębi, ale też humoru. Przerysowanie i dystans są doskonałym narzędziem do zastanowienia się nad tematem ważnym, choć trudnym. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Leszno
Miejsce: Teatr Miejski
u. Gabriela Narutowicza 69 64-100
Data: 2023-04-15 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
15 kwietnia
Godzina:
18:00
Koszt:
60PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/93823/Leszno/Przedstawi%C4%99+ci+tat%C4%99/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Teatr Miejski / Leszno / KB
u. Gabriela Narutowicza 69
Leszno,Wielkopolskie64-100Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia